Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PAL
|
aktualizacja

Łapią się za głowy, gdy odsłania plecy. Tak zareagowało jej ciało

89
Podziel się:

Jackie Floww planowała upiększyć swoje ciało, ale wakacyjna pamiątka szybko uległa deformacji. Wymarzony wzór po kontakcie ze słońcem stracił cały urok. W jego miejscu powstała wypukła narośl, co możemy zobaczyć na głośnym nagraniu.

Łapią się za głowy, gdy odsłania plecy. Tak zareagowało jej ciało
Wiele wskazuje na to, że turystka sama sobie zaszkodziła (TikTok)

Wakacje sprzyjają nie tylko wypoczynkowi, ale czasami także nieprzemyślanym decyzjom. W miejscowościach turystycznych często możemy spotkać stanowiska zdobienia ciała henną, studia piercingu czy salony tatuażu. Wielu przyjezdnych decyduje się na mniej lub bardziej trwałą pamiątkę z wyjazdu.

Ozdoba, która szpeci

Jedną z takich osób jest tiktokerka przedstawiająca się jako Jackie Floww, której krótkie nagranie z wakacji odbiło się w sieci szerokim echem. Młoda kobieta najpierw odważyła się wytatuować swoje ciało, by chwilę później gorzko tego pożałować. Na jej nieskazitelnej dotąd skórze pojawiło się dziwnie wyglądające znamię.

Gwiazda mediów społecznościowych postawiła na symboliczny motyw wijącego się nad kwiatem lotosu smoka. Wzór nie przetrwał jednak zbyt długo, bo jego właścicielka najprawdopodobniej zignorowała podstawowe zasady bezpieczeństwa. Jedną z nich jest zakaz eksponowania świeżego tatuażu, który może źle zareagować na promienie słoneczne i słoną wodę.

Pamiątka z popularnego meksykańskiego kurortu Cancun wkrótce przeobraziła się w podejrzaną narośl. Tam, gdzie chwilę wcześniej był smok i kwiat, pojawiła się zdeformowana blizna. Pod niemal białą i mocno pomarszczoną skórą wciąż widoczne są pozostałości tuszu. - Co to jest? - pyta zdezorientowana turystka.

Czy można opalać tatuaż?

"Tak się kończy ignorowanie zaleceń", "Tatuaż chyba nie polubił się ze słońcem", "Oby skończyło się tylko na bliźnie", "Przed wykonaniem dziary powinni robić test na inteligencję" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Nadal nie wiadomo, co dokładnie stało się z ciałem Jackie. Wszystko wskazuje na to, że świeża rana - a trudno inaczej nazwać skórę bezpośrednio po wykonaniu tatuażu - uległa poparzeniu i wdał się stan zapalny. W profesjonalnych salonach klienci są instruowani, aby nie opalać wykonanego wzoru przynajmniej przez dwa tygodnie. A później wyłącznie po nałożeniu specjalistycznego kremu.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zrobi sobie tatuaż? "Zszokowały moich synów"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(89)
H@¢k£®
miesiąc temu
Nie potrafię patrzeć na komentarze tych starych Polaczków co zostawili mózg w kościele, czemu tacy ludzie mają dostęp do internetu, zrozumcie, że to jak wyglądasz, czy masz kolczyk w nosie, na języku czy w pępku, czy masz tatuaże na pół twarzy, jaki masz kolor włosów czy styl, wszystko jest indywidualną sprawą. Tak naprawdę to katolicy często są agresywni względem ateistów a nie na odwrót, przez niezrozumienie świata otaczającego ich.
Wania
miesiąc temu
Wina PiSu !
Leon
miesiąc temu
Tatuaże i temu podobne, to wymysły i filozofia tego świata, którego tymczasowym władcą jest diabeł z demonami. Tatuaż, to jedna z obrzydliwszych form poddawania się pod władzę szatana. Bóg tego zabrania, ale jak ktoś lubi diabła i piekło...
Maaatt
miesiąc temu
A co komu do tego kto i co robi ze swoim ciałem. Mam dwie dziary a będę robił jeszcze nie jedną. Jeśli komuś się to nie podoba to nikt mu nie każe zrobić dziary. Moim zdaniem tatuaż który się robi na całe życie powinien dla tej osoby coś oznaczać i tyle. Nigdy nie zrobię dziary która nie była by częścią mojego życia np. jednorożca czy jakiegoś smoka. Mogę zrobić węża bo to mój chiński znak zodiaku. Ale jeśli ktoś chce to i gówno może sobie wytatuować mi nic do tego. Jedni nigdy w życiu nic sobie nie wydziarają a inni całe ciała pomalowane. Każdy z nas decyduje o tym co zrobi ze swoim ciałem, i nie można podporządkowywać się innym. Chcesz to się dziarasz a nie to nie.
Ona
miesiąc temu
No i bardzo dobrze,szczycą się czym,tym czym kiedyś więźniowie,szpecą się tylko i dla takich za głupotę leczenie na własny koszt,nie z NFZ bo takich przypadków jest u nas też dużo.Za głupotę się płaci
Polak
miesiąc temu
ściema totalna mam pół ciała wytatułowanę i nigdy mi się od słońca nic takiego nie zrobiło, no ale jak się robi tatuaże w Meksyku za budą z burito to sama jest sobie potem winna
niestety
miesiąc temu
to jest bliznowiec
fwesf
miesiąc temu
Za rok zrobi 3
moni
miesiąc temu
No i fajne 👌
Obiektywna
miesiąc temu
Te tatuaże to obrzydlistwo!przyjdzie taki czas, że będą to ukrywać jak największy wstyd i usuwać za wszelką cenę.
DDD
miesiąc temu
Ludzie to mają problemy. Na własną prośbę....
KamA
miesiąc temu
No nie ma co. Konkretnie się upiększyła...
jancio
miesiąc temu
Bardzo dobrze się stał, bo po jaką cholerę szpecić sobie ładne ciało, tak powinno się stać wszystkim z zachwianiem równowagi psychicznej - którzy się grawerują szpetnymi rysunkami. Odnośnie tej strony, to najbardziej dziadowska.
frik
miesiąc temu
czy ludzie serio nie wiedzą że w wodzie jest masa bakterii mikroorganizmów które może bezposrednio nic nam nie robią, do puki nie mamy odkrytej rany ktorą bardzo szybko mozna zainfekować, chodzby taka sinicą mogącą zabijać wszystko na swojej drodze
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić