Obserwował ją na siłowni. Potem szedł za nią do domu. Była przerażona

12

Kobiety coraz częściej rezygnują z chodzenia na siłownię. Nie wynika to jednak z lenistwa. Okazuje się, że powodem są... mężczyźni. To oni sprawiają, że kobiety czują się nie tylko niekomfortowo, a wręcz czują się molestowane. Dochodzi do nagrywania ich, a często także... śledzenia w drodze do domu.

Obserwował ją na siłowni. Potem szedł za nią do domu. Była przerażona
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

Ostatnie badania wykazały, że coraz więcej kobiet panicznie boi się siłowni. Nie bez przyczyny. Okazuje się, że prawie ¾ kobiet czuje się na siłowni niekomfortowo z powodu mężczyzn.

Czują się molestowane

Jedną z takich kobiet jest 20-letnia Megan. Gdy poszła na studia, regularnie chodziła na siłownię. Pewnego razu zauważyła, że obserwuje ją starszy mężczyzna.

Gdy opuściła siłownię, zdała sobie sprawę z tego, że mężczyzna ją... śledzi. Mimo zmiany trasy na boczne uliczki nie przestawał. Dopiero gdy weszła do autobusu, zgubiła go.

Podobną sytuacją może "pochwalić się" 24-letnia Anna. Ćwicząc zorientowała się, że nieznajomy mężczyzna nagrywa ją. Gdy spojrzała w obiektyw, opuścił telefon i zrobił się czerwony. Nie zdecydowała się jednak na słowną konfrontację ze względu na swoją nieśmiałość. Od tamtej pory nie chce chodzić na ćwiczenia sama.

Stąd też kobiety częściej decydują się na usługi trenerów personalnych. Były trener Ravi Davda powiedział, że większość jego klientek czuła się w jego obecności po prostu bezpieczniej, podaje portal Papilot.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić