Zdjęcie z Rosji. Gdy go kupiła, nie miała pojęcia, na co się pisze

923

Właścicielka Kefira wiedziała, że pisze się na większą rasę kota. Nie wiedziała tylko, że wyrośnie jej taki osobnik! Ludzie początkowo mylą go z psem.

Zdjęcie z Rosji. Gdy go kupiła, nie miała pojęcia, na co się pisze
Kefir jest najprawdopodobniej największym kotem na świecie. Wciąż rośnie! (Twitter.com)

Kefir jest kotem rasy Maine Coon i mieszka w mieście Stary Oskol w Rosji. Jego właścicielka Yulia Minina wiedziała, że inwestując w tę rasę pisze się na większego kota. Maksymalnie Maine Coony ważą do 8 kg. Jednak Kefir okazał się prawdziwym wyjątkiem w tej kategorii.

Kot ma rok i dziewięć miesięcy. Rasa ta rośnie do ok. 3 roku życia, więc istnieje możliwość, że Kefir będzie większy. A już teraz waży prawie 13 kg i jest mylony z psem, zanim ktoś nie przyjrzy się bardziej jego budowie.

Kiedy do domu przychodzą przyjaciele i znajomi – cała uwaga jest zwrócona na niego i chętnie pozwala się głaskać. Ale kiedy do domu przychodzą nieznajomi, wszyscy najpierw mylą go z psem - mówi cytowana przez "The Sun" Yulia.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Ma jeden nawyk: w nocy lubi kłaść się na mnie i spać. Kiedy był kociakiem, nie sprawiało mi to żadnych problemów, ale teraz stał się duży i ciężki, że naprawdę trudno tak spać - żali się opiekunka Kefira dla "The Sun".
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Oburzenie po decyzji ws. Grzegorza Brauna. "Kolejny dowod upadku państwa"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić