Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

To działo się na studniówce w III LO w Elblągu. Wideo trafiło do sieci

633
Podziel się:

Na studniówce w Elblągu uczniowie skandowali wulgarne słowa, które zna już niemal każdy Polak. Robili to w rytm znanego utworu Cypisa, a raczej przeróbki "Call on Me", która rok temu szturmem wzięła Internet. Wideo autor - tegoroczny maturzysta - usunął, jednak zachowały się fragmenty, które krążą po sieci i wywołują ogromne emocje.

To działo się na studniówce w III LO w Elblągu. Wideo trafiło do sieci
"J**** ***" wybrzmiało na studniówce - kadr z wideo (TikTok, @szczepanik__)

Do sytuacji doszło 15 stycznia na studniówce w lokalu Nowa Holandia, gdzie bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu, ustalił serwis tvp.info. Fragment uroczystego wydarzenia mogliśmy zobaczyć m.in. na TikToku, gdzie jeden z uczniów opublikował moment skandowania przez śpiewających wulgarnego hasła "j**** ***".

Uczniowie wyraźnie dobrze bawią się i krzyczą wspomniane hasło do utworu Cypisa, kontrowersyjnego "artysty", który charakterystycznie przerobił piosenkę Erica Prydza "Call on Me". Utwór w 2021 roku wziął szturmem Internet - głównie pośród młodych ludzi.

Dyrektorka szkoły komentuje sprawę dla TVP

Co ciekawe, red. serwisu tvp.info skierowała zapytanie do dyrektorki szkoły w Elblągu ws. zdarzenia. Jak podkreśliła, zachowanie uczniów jest godne potępienia.

Wychowawcy zareagowali na sytuację podczas imprezy i przeprowadzili rozmowę z DJ-em, ale niestety utwór już wybrzmiał. Jestem już po rozmowie z firmą DJ Megafon, która dobierała utwory - mówi Barbara Orzech.
Takie zachowanie (...) jest absolutnie naganne. Niestety, incydent miał miejsce około godziny 2, gdy nie było mnie już na studniówce, jednak już w poniedziałek została ta sprawa omówiona w pokoju nauczycielskim i wychowawcy zostali zdyscyplinowani - dodaje (TVP Info).

Jak informuje dalej TVP Info, uczeń ma otrzymać naganę od dyrektora szkoły. W szkole ma zostać przeprowadzona rozmowa nt. skandalicznego zachowania tegorocznych maturzystów.

Zobacz także: To działo się na studniówce w III LO w Elblągu. Wideo trafiło do sieci
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(633)
adzia
4 miesiące temu
żenada
ZZZ
4 miesiące temu
Znaczy jest nadzieja dla naszego narodu .
Mada
4 miesiące temu
studniówkę organizują rodzice, wychowawcy to zaproszeni goście, ale nie mogą nie przyjść. Pani dyrektor to mogła sobie pójść do domu, wychowawca nie. i pani dyrektor dyscyplinuje wychowawców? Szok!!! Może nie trzeba było iść do domu, do łóżeczka tylko jak wychowawcy, trwać do końca na posterunku?
widać
4 miesiące temu
uwielbienie partii rządzącej u młodzieży i czarnek tu nie pomoże z cnotami
matirea
4 miesiące temu
jak długo będziecie pisać w kółko to samo .Minęło już dwa tygodnie a Wy znowu powtarzacie to samo. Żenada weźcie się do prawdziwej pracy
!!!!!
4 miesiące temu
SUPER !!!! BRAWO !!!!
Ola
4 miesiące temu
Brawo mlodziez szacunek dla Was
hhjj
4 miesiące temu
STUDNIÓWKA JEST ORGANIZOWANA PRZEZ RODZICÓW A NIE PRZEZ SZKOŁE. SZKOŁA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA IMPREZE. WIEC NIE ROZUMIEM NA JAKIEJ PODSTAWIE UCZNIOWIE DOSTALI NAGANE. GDZIE MAJA W STATUCIE TAKI ZAPIS KTÓRY MOZE POSŁUZYĆ DO UKARANIA UCZNIÓW? PANI DEREKTORKA TO CHYBA Z RAMIENI PIS!!! ODWOŁAŁABYM SIE CO DO NAGANY. JEST BEZPRAWNA!!!
hhjj
4 miesiące temu
A ja tam uważam że nie ma podstaw Statutowych do nagany i bym sie odwołal na miejscu uczniów!!!
wert
4 miesiące temu
Prawda w oczy kole. PiS wśród młodych ma poparcie na poziomie 2%. Jakaś część jak dorośnie zacznie na nich głosować, ale to dalej będzie poparcie w granicach progu wyborczego.
Oko
4 miesiące temu
Studniówka w dyskotece. To co do tego ma szkoła? Przecież nie była organizatorem imprezy to i na muzykę nie miała wpływu.
123
4 miesiące temu
Ale czy wiecie, że to była impreza prywatna i to tego zamknięta nieorganizowana w szkole. Wiec, w czym problem, mieli prawo robić, co chcą.
Marta Błyskaw...
4 miesiące temu
Zniżyli sie do mojego poziomu. Nie jestem już najgorsza!
DziadekStasiu
4 miesiące temu
Wychowaczynią tych uczniów jest Marta Lempart. [i wszystko jasne]
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić