Na kubku w kawiarni dostała sekretną wiadomość. "Nigdy tam nie wrócę"

200

Tiktokerka nie mogła się spodziewać, że jej zwykłe zamówienie w kawiarni będzie miało taką puentę. Tymczasem komentatorzy są zaskoczeni, a samo nagranie stało się viralem - zareagowało na nie już ponad 2 miliony użytkowników. Wszystko przez "tajną wiadomość", którą otrzymała na kubku.

Na kubku w kawiarni dostała sekretną wiadomość. "Nigdy tam nie wrócę"
Dwudziestolatka dostała "tajną wiadomość" od baristy (Tik Tok, chance_twins)

Dwudziestoletnie bliźniaczki, Avi i Noe, prowadzą wspólny profil na Tik Toku. Pochodzące z Kanady kobiety obserwuje już ponad 575,2 tysiące użytkowników. Ostatnio mocno zaskoczyła historia jednej z dziewczyn, która podzieliła się tym, co spotkało ją w Starbucksie.

Dostała sekretną wiadomość w kawiarni. Nie chce już tam wracać

Kobieta pokazała na Tik Toku swoje zamówienie z kawiarni. Okazuje się, że na kubku z kawą barista miał zostawić na kubku wyjątkową wiadomość specjalnie dla niej.

"Tajna wiadomość" - napisał na kubku pracownik kawiarni. Narysował strzałkę do maleńkiego nadruku na dole, z drugiej strony kubka w miejscu, gdzie znajduje się ostrzeżenie przed gorącym napojem. Barista wykreślił odpowiednie słowa tak, że zostało tam tylko zdanie: "Uważaj, jesteś bardzo gorąca".

"Co się właśnie wydarzyło w Starbucksie" - komentuje zaskoczona kobieta w swoim nagraniu. W opisie do filmu dodaje: "Nigdy tam nie wrócę".

Komentatorzy są podzieleni. Część nie chce uwierzyć w tę historię

Nagranie stało się hitem - obejrzało je już ponad 11,6 milionów osób. Nie wszyscy użytkownicy wierzą w historię tiktokerki. Sugerują oni, że dwudziestolatka sama odpowiednio "przygotowała" kubek do nagrania. "Mam przeczucie, że zrobiłaś to sama", "nie ma mowy, żeby facet miał takie pismo odręczne" - czytamy. Pojawiają się też wątpliwości, czy kobieta była jedyną, która otrzymała taką "tajną wiadomość".

"Zastanawiam się, ilu dziewczynom tak napisał" - komentuje jedna z osób.

Dużo internautek zachwyca się jednak historią i podkreślają romantyczny gest baristy. "Ciesz się, że ktoś zaryzykował. W dzisiejszych czasach to rzadkie!", "ten kubek zostałby ze mną do końca życia", "to jest dopiero kreatywny podryw" - czytamy.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Smacznego: przepis na owsiane ciasteczka
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić