Zuzanna Sierzputowska| 

Nie posłuchała lekarza i wypiła alkohol przed zabiegiem. Od razu pożałowała

50

Niamh Harkin postanowiła przestrzec inne kobiety przed popełnieniem jej błędu. TikTokerka stwierdziła, że lekarz przesadza i kilka łyków alkoholu przed zabiegiem powiększania ust nie zrobi jej szkody. Była w ogromnym błędzie.

Nie posłuchała lekarza i wypiła alkohol przed zabiegiem. Od razu pożałowała
TikTokerka już wie, dlaczego nie wolno pić alkoholu przed zabiegiem (TikTok, niamhharkin_)

Wypełnianie warg to jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów medycyny estetycznej. Wiele osób twierdzi, że poprawienie ust to nic wielkiego. Choć może nie jest to wyjątkowo inwazyjne działanie, trzeba pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Ta młoda kobieta postanowiła jednak zupełnie nie przejmować się tym, co zalecał lekarz. Skutki takiej pochopnej decyzji były opłakane.

Po wstrzyknięciu wypełniacza doznała szoku

Noc wcześniej Niamh Harkin nie zastosowała się do zasad wyznaczonych przez lekarza i sięgnęła po alkohol. Od razu po wstrzyknięciu wypełniacza zdała sobie sprawę, jak wielki błąd popełniła. Warga zaczęła niesamowicie rosnąć i pokrywać się odcieniami fioletu. W rezultacie górna część ust była cała posiniaczona i przeraźliwie napuchnięta. Młoda kobieta wyglądała, jakby wróciła z bokserskiego ringu, a nie salonu kosmetycznego.

Właśnie dlatego nie powinno się pić przez powiększaniem ust - napisała na TikToku Niamh.

Lekarze medycyny estetycznej przestrzegają przed alkoholem. Napoje z procentami mają bowiem powodować rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co z kolei przyczynia się do wystąpienia siniaków.

Internauci nie dowierzają. "To na pewno tylko rezultat alkoholu?"

Wśród osób, które skomentowały nagranie tiktokerki, nie brakowało niedowiarków. Widzowie przerazili się jej stanem i pojawiły się głosy, że Niamh oszukuje obserwatorów i tak naprawdę... została pobita. Jeszcze inni doradzali Harkin, aby dokładnie prześwietliła salon, gdzie dokonywała zabiegu, bo być może w substancji wypełniającej usta znalazły się szkodliwe składniki.

Coś mi tu nie gra. Sama piłam przed zabiegiem i moje usta wyglądały normalnie. Tobie pękło naczynko - stwierdziła jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji.
Całe szczęście, że skończyło się tylko na tym. Popłakałabym się, gdyby mi jeszcze bardziej urosły - dodaje druga.

Cóż, Niamh ma nauczkę, a widzowie jej tiktokowego nagrania przestrogę, aby w przyszłości nie popełnić podobnego błędu.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Monstrualne wargi gwiazdy "Warsaw Shore": "Wszystko ma swoją datę ważności"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić