Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej, niż myślisz

6

Numerolodzy twierdzą, że data naszego urodzenia ma wpływ na naszą osobowość i charakter. Ostatnia cyfra roku naszego urodzenia może zdradzić o nas znacznie więcej, niż moglibyśmy przypuszczać.

Ostatnia cyfra roku urodzenia. Mówi o tobie więcej, niż myślisz
Według numerologów data naszego urodzenia ma wpływ na naszą osobowość i charakter (Pixabay)

Na jej podstawie można określić nasze mocne i słabe strony. Nie musisz przeprowadzać skomplikowanych obliczeń matematycznych, aby wyznaczyć swoją numerologiczną cyfrę. Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę ostatnią cyfrę w roku swojego urodzenia.

Rok kończący się na 0

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na zero, są zazwyczaj bardzo towarzyskie i lubiane przez innych. Nie przywiązują dużej wagi do pieniędzy. Jeśli na ich drodze pojawi się zawód, który idealnie by do nich pasował, kwestie finansowe schodzą na dalszy plan. Osoby te nie boją się ryzykować i często podejmują nowe wyzwania. Lubią zaczynać wszystko od zera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zawijaniec z ciasta na pizzę. Wygląda i smakuje rewelacyjnie

Rok kończący się na 1

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na jedynkę, zazwyczaj polegają wyłącznie na sobie. Uważają, że same wszystko zrobią najlepiej i nie proszą innych o pomoc. Często bywają egoistyczne i zdarza im się dbać wyłącznie o własne dobro. Są bardzo samodzielne, obowiązkowe i można na nich polegać.

Rok kończący się na 2

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na dwójkę, to zazwyczaj całkowite przeciwieństwo osób urodzonych w roku kończącym się na jedynkę. Wolą działanie w grupie. Są wrażliwe, delikatne i empatyczne. W życiu najważniejsza jest dla nich rodzina i przyjaciele. Cenią zdanie innych, co powoduje, że są bardzo lubiane.

Rok kończący się na 3

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na trójkę, na co dzień nie przejmują się przyziemnymi sprawami. Szukają wokół siebie powodów do radości. Nie są dla nich ważne pieniądze. Bywają marzycielami i są bardzo romantyczne.

Rok kończący się na 4

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na czwórkę, to zazwyczaj osoby przepełnione energią. Wszędzie ich pełno i są bardzo lubiane w towarzystwie. Jednak nieraz dają się ponieść emocjom. Nie zmieniają raz podjętej decyzji. Bywają uparte i nawet w nowo poznanym środowisku lubią podejmować trudne tematy.

Rok kończący się na 5

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na piątkę, to zazwyczaj najbardziej ugodowe osoby na świecie. Często zapominają o swoich potrzebach i pragnieniach. Wolą spełnić oczekiwania innych. Wszyscy wokół je uwielbiają. Mimo to, często mają problemy z bliższymi relacjami.

Rok kończący się na 6

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na szóstkę, uwielbiają komentować otaczającą ich rzeczywistość. Są bardzo szczere, co sprawia, że nie zawsze są dobrze odbierane w towarzystwie. Jeśli uda im się zbudować relacje, będzie ona trwała.

Rok kończący się na 7

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na siódemkę, są zazwyczaj konsekwentne. Mimo licznych przeciwności losu, nie tracą wiary w ludzi i własne szczęście. Mają problem z zapuszczaniem korzeni i wciąż szukają swojej drogi. Chcą w życiu spróbować wszystkiego i zdarza się, że mają słomiany zapał.

Rok kończący się na 8

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na ósemkę, to zazwyczaj osoby pełne energii, ale w życiu wciąż trafiają na przeszkody. Gdy wszyscy wokół tworzą udane związki i robią karierę, ósemki wciąż czekają na swoją szansę. Są otwarte i towarzyskie, ale lubią też narzekać.

Rok kończący się na 9

Osoby, które urodziły się w roku kończącym się na dziewiątkę, są zazwyczaj bardzo pomocne, przez co nieraz zapominają o sobie. Zawsze stawiają wygodę innych ponad swoje potrzeby. Poświęcają się dla dobra drugiego człowieka i nie zawsze są doceniane. Potrafią budować silne relacje i można na nich polegać.

Autor: WRO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić