aktualizacja 

Pan młody strzelił podczas wesela. Jego przyjaciel nie żyje

25

Do sieci trafiło przerażające nagranie ze ślubu w Indiach. Podczas wesela pan młody zaczął się bawić pistoletem i niechcący postrzelił swojego przyjaciela.

Pan młody strzelił podczas wesela. Jego przyjaciel nie żyje
Pan młody przez przypadek postrzelił swojego przyjaciela. (Twitter)

Do zdarzenia doszło w mieście Sonbhadra w stanie Uttar Pradesh w Indiach. Podczas wesela Manisha Madheshia, ktoś wręczył mu broń. Pan młody zaczął bawić się pistoletem i przez przypadek strzelił w tłum gości.

Postrzelił przyjaciela

Madheshia najpierw wycelował, ale chwilę później opuścił rękę i w tym samym momencie przypadkowo wystrzelił. Trafił w Babulala Yadeva, który służył w indyjskiej armii i z którym od lat się przyjaźnił.

Goście natychmiast uciekli z miejsca zdarzenia. Rannego zabrano do szpitala. Niestety okazało się, że Babulala już nie żyje.

Policja zatrzymała pana młodego i kilku świadków. Skonfiskowano także pistolet, który był legalny i miał należeć do ofiary. Nadinspektor policji Sonbhadra, Pratap Singh potwierdził, że Madheshia usłyszał już zarzut zabójstwa.

W sprawie wciąż prowadzone jest śledztwo. Nie wiadomo dlaczego pan młody zdecydował się na zabawę z bronią nabitą prawdziwymi nabojami.

Posterunek policji Robertsganj zatrzymał jednego z oskarżonych w związku z morderstwem podczas ceremonii ślubnej. Odzyskano pistolet na cztery naboje i jeden nabój - mówi raport policyjny cytowany przez United News of India.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ostre słowa o Adamie Glapińskim. "Szkodnik polskiej gospodarki"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić