aktualizacja 

Najgorsze wesele świata? Zobaczcie, co zrobił pan młody. Koszmar

78

Do sieci trafiło szokujące nagranie z uzbeckiego wesela. Na wideo widać fragment konkursu, w którym udział wzięło świeżo upieczone małżeństwo. Panu młodemu wyraźnie nie spodobało się, że jego żona wygrała. Zrobił coś okropnego na oczach wszystkich gości.

Najgorsze wesele świata? Zobaczcie, co zrobił pan młody. Koszmar
Pan młody zrobił coś okropnego na własnym weselu (YouTube)

Ślub i wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu dorosłego człowieka. Młodym małżonkom zależy, by celebrować swoją miłość w gronie najbliższych osób i zapamiętać ten dzień na zawsze. Niestety, nie zawsze rzeczywistość jest tak radosna, jak wyobrażenia.

Uderzył pannę młodą

W ostatnich dniach do sieci trafiło wstrząsające nagranie, pochodzące najprawdopodobniej z Uzbekistanu. Na wideo zarejestrowano oburzającą sytuację, do której doszło właśnie na weselu.

Film rozpoczyna się w momencie, kiedy para młoda stoi na bogato udekorowanej scenie i uczestniczy w konkursie, polegającym najwyraźniej na zrobieniu czegoś na czas. Zadanie pierwsza wykonała panna młoda, co zostało wynagrodzone przez gości entuzjastycznymi okrzykami i oklaskami.

Ten fakt jednak nie spodobał się jej świeżo upieczonemu małżonkowi. Mężczyzna musiał poczuć się bardzo upokorzony sukcesem kobiety, gdyż zamiast jej pogratulować, nagle uderzył ją mocno w głowę na oczach wszystkich zaproszonych osób.

Goście weselni w jednym momencie zamilkli. Panna młoda złapała się za twarz. Po chwili z pomocą świadkowej zeszła ze sceny. Mężczyzna stojący u boku pana młodego, najprawdopodobniej świadek, na widok incydentu zaśmiał się jedynie pod nosem.

Nie wiadomo, jaki był dalszy rozwój sytuacji ani czy o sprawie została powiadomiona policja. Nagranie można obejrzeć poniżej:

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić