aktualizacja 

Przez lata spała tylko godzinę na dobę. Pomogła jej hipnoza

8

Przez ponad dwa lata młodą Brytyjkę dręczyła bezsenność. Przez ten czas, 18-letnia Angel Bendall, żadnej nocy nie przespała dłużej jak godzinę. Mimo podejmowania licznych sposobów walki z tą męczącą dolegliwością, skuteczna okazała się dopiero hipnoza. Młodej kobiecie pomógł hipnotyzer David Kilmurry.

Przez lata spała tylko godzinę na dobę. Pomogła jej hipnoza
Angel Bendall, David Kilmurry (Facebook.com)

18-letnia Angel Bendall na bezsenność cierpiała od dawna, jednak od czasu, kiedy została mamą, ta przypadłość się pogłębiła. Od dwóch lat Angel Bendall nie spała żadnej nocy dłużej jak godzinę. Odkąd na świat przyszedł jej synek Archie, 18-latka nie mogła zmrużyć oka, co zaczęło odbijać się na jej zdrowiu.

Bezsenność się pogłębiała

Specjaliści osobom dorosłym zalecają, średnio 7-8 godzin snu na dobę, w przeciwnym razie organizm nie może się regenerować i przestaje prawidłowo funkcjonować. Nieleczona bezsenność może prowadzić do poważnych chorób m.in. układu nerwowego.

Odkąd Angel została mamą, jej bezsenność jeszcze bardziej się pogłębiła. Czuwanie przy dziecku i nocne karmienia spotęgowały dolegliwość. Angel dostała przerażających zawrotów głowy i mdlała przy wykonywaniu prostych czynności.

"To było jak tortura"

- To było jak tortura. Przez ponad dwa lata chodziłam, jak zombie - powiedziała młoda mama. Jak przyznała w rozmowie z "Daily Mirror", jej problemy ze snem wynikały też z trudnej przeszłości. Jej poprzedni, burzliwy związek, wpędził ją w Zespół Stresu Pourazowego.

Ratunkiem dla młodej kobiety okazała się hipnoza. W walce z bezsennością pomógł jej specjalista w tej dziedzinie, uznany hipnotyzer David Kilmurry. Po kilku sesjach hipnoterapii Angel jest w stanie drzemać, zawsze wtedy gdy jej dziecko śpi . Każda minuta takiego wypoczynku jest dla dziewczyny na wagę złota.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Danuta Kozakiewicz o powrocie do nauki stacjonarnej. Pedagog dzieli się swoim pomysłem
Autor: AML
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić