Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Pokazał zdjęcia sprzed 11 lat. Szczęka opada! "Jesteś jak wino"

2

Na TikToku każdy znajdzie coś dla siebie. Nie brakuje ciekawostek, komediowych filmików, trików przydatnych w pracy i domu, a nawet sprytnych sposobów, jak się ubrać czy pomalować. Są też inspirujące historie "z życia wzięte". Metamorfoza nieziemsko przystojnego Hiszpana, który na co dzień jest pilotem, sprawiła, że obserwatorom opadły szczęki.

Pokazał zdjęcia sprzed 11 lat. Szczęka opada! "Jesteś jak wino"
Przystojny pilot nie zawsze tak wyglądał (TikTok)

Sylwester coraz bliżej, a więc za kilka chwil niemal każdy będzie wdrażał w życie postanowienia noworoczne. Co za tym idzie, ponownie przez cały styczeń siłownie będą oblegane przez żądnych błyskawicznej przemiany amatorów ćwiczeń.

Nie ma co się temu dziwić. Żyjemy w czasach, w których "new year, new me" (z ang. "nowy rok, nowa ja") stało się niemalże sztandarowym hasłem, kojarzącym się właśnie z końcem starego i początkiem nowego roku.

Najczęściej koncentrujemy się na zmianie pracy, znalezieniu miłości czy uprawianiu sportu. Niektórzy idą na całość i nie mają w planach jedynie schudnąć, a zmienić się nie do poznania. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej oraz operacjom plastycznym, ale tak naprawdę wystarczy sport i dobrze dopasowana dieta, by móc wyglądać i czuć się bardzo dobrze.

Nie zawsze był przystojniakiem. Zobaczcie, jak się zmienił

Z podobnego założenia musiał niegdyś wyjść popularny tiktoker, który na co dzień jest pilotem. Dla spragnionych dodatkowych wiadomości mamy ciekawostkę - Hiszpan służbowo lata m.in. na Ibizę.

Jeszcze 11 lat temu, mając 26 lat, wyglądał dobrze, ale niczym się nie wyróżniał. Rok później zaszła nieznaczna różnica. Dziś natomiast Hiszpan ma 37 lat i ciało niczym u greckiego boga. Zresztą, zobaczcie sami...

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
"O mój Boże! Cóż za metamorfoza!", "Jesteś teraz taki przystojny", "Cóż za przemiana", "Jesteś jak wino, im starszy, tym lepszy" - czytamy w komentarzach na TikToku.

Trzeba przyznać, że mężczyzna na przestrzeni lat niezwykle zmężniał. Nie tylko schudł i nabrał mięśni, ale z wiekiem wyostrzyły mu się również rysy twarzy. Chyba każdy życzyłby sobie tak się "starzeć".

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić