aktualizacja 

Ręcznik na drzwiczkach zmywarki. Patent zmieniający życie

130

Suche naczynia po wyjęciu ze zmywarki to marzenie niejednej pani domu. Zdarza się, że kubki, talerze czy sztućce są mokre po skończonym myciu, co bywa bardzo irytujące. Jak wysuszyć naczynia w zmywarce za pomocą ręcznika? Ten prosty trik ułatwia codzienne życie!

Ręcznik na drzwiczkach zmywarki. Patent zmieniający życie
Suche naczynia po wyjęciu ze zmywarki. Zrób to z ręcznikiem (Genialne.pl)

Mokre naczynia po wyjęciu ze zmywarki mogą wprawiać w irytację. Istnieje jednak sposób na pozbycie się uporczywej wilgoci. Jak wysuszyć naczynia w zmywarce za pomocą ręcznika? Wystarczy jeden prosty trik i niecodzienne zastosowanie materiałowego osuszacza.

Opcja suszenia w zmywarce nie zawsze się sprawdza. Nawet w najlepszych sprzętach wiele naczyń pozostaje mokrych po skończonym myciu z osuszaniem. Co zrobić, by pożegnać ten problem? Wystarczy wziąć niewielki ręcznik i użyć go w nietypowy sposób. Szczegóły w poniższym materiale wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Suche naczynia po wyjęciu ze zmywarki. Zrób to z ręcznikiem

Suche naczynia po wyjęciu ze zmywarki. Zrób to z ręcznikiem

Jak wysuszyć naczynia w zmywarce? Wystarczy po zakończeniu cyklu mycia otworzyć drzwiczki zmywarki. Następnie przekładamy przez nie suchy, chłonny ręcznik. Można wykorzystać nawet dwa, dzięki temu skuteczność będzie zdecydowanie większa.

Następnie zamykamy drzwiczki i czekamy około 10-20 minut. W tym czasie ręcznik wchłonie unoszącą się wilgoć, która zazwyczaj osadza się na naczyniach. Dzięki temu ulubione kubki, talerze czy miseczki będą suche, a my w dużo lepszym nastroju.

Jakich detergentów używać w zmywarce? To, kolejne pytanie, które zadają sobie posiadacze tego kuchennego sprzętu. Ważne, by oprócz tabletek 3w1 używać płynu nabłyszczającego do zmywarki. Dzięki niemu naczynia będą nie tylko lśniące, ale przede wszystkim szybciej wyschną! Ten niedoceniany środek zapobiega powstawaniu zacieków, co idealnie sprawdzi się podczas wielu przyjęć.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić