Straciła dziewictwo jako 18-latka. Nie wstydzi się wieku pierwszego partnera

77

Vogue Williams to 36-letnia irlandzka prezenterka, DJ-ka i modelka. Jak się okazuje, nie ma dla niej tematów tabu. Tym razem postanowiła opowiedzieć o tym, jak i z kim straciła dziewictwo.

Straciła dziewictwo jako 18-latka. Nie wstydzi się wieku pierwszego partnera
Vogue Williams o stracie dziewictwa (Instagram)

Seks to dla wielu osób wciąż temat tabu. I chociaż w przestrzeni medialnej coraz więcej mówi się na ten temat, niektóre zagadnienia nadal uznawane są za wstydliwe i podlegają ocenie. Tak jest w przypadku utraty dziewictwa. Vogue Williams zauważyła problem i opowiedziała o swoim doświadczeniu.

Straciła dziewictwo ze starszym mężczyzną

- Straciłam dziewictwo w wieku 18 lat. Mój partner miał 27 lat - powiedziała Vogue Williams w podcaście "Taboo Talk". Jak zaznaczyła, nie uważa, że było to niestosowne. Nie zamierza też się tego wstydzić.

Uważam, że to było dobre rozwiązanie, ponieważ on przejął inicjatywę. Nie wiem czy ja bym potrafiła - wyznała.

Z mężczyzną, z którym utraciła dziewictwo, zna się nadal. Mieszkają w okolicy. Vogue przyznała, że nie spodziewała się, że przyciągnie aż taką wielką uwagę swoim wyznaniem. Chce ją jednak wykorzystać do tego, żeby seks przestał być tematem tabu, a ludzie mogli rozmawiać o nim otwarcie. Ma nadzieję, że dzięki swojej otwartości może komuś pomóc.

Nie należę do osób, które będą szczegółowo omawiać swoje życie seksualne. Ale uważam, że mówienie o utracie dziewictwa może pomóc wielu ludziom. Nie powinniśmy się tego wstydzić - powiedziała w rozmowie z "The Sun".

Kim jest Vogue Williams?

Irlandzka modelka, osobowość medialna i prezenterka. 36-letnia Vogue Williams jest żoną Spencera Matthewsa, brytyjskiego przedsiębiorcy i osobowości telewizyjnej. Poznali się w 2017 roku. Para ma troje dzieci. Vogue Williams chętnie opowiada także o macierzyństwie i jego urokach.

Kocham być mamą, ale kocham także moją pracę. Nie ma niczego złego w łączeniu tych dwóch aktywności - podkreśla.

Razem z mężem prowadzi podcast "Spencer&Vogue Global", w którym zdradzają kulisy swojego życia prywatnego. Oprócz tego Williams występuje w dwóch innych tego typu programach - "Taboo Talk" i innym, prowadzonym ze swoją przyjaciółką, Joanne McNally.

Wszędzie spotykam ludzi, którzy mówią, że słuchają moich podcastów – uwielbiam to, że zbudowaliśmy tak fajną, solidną publiczność - cieszy się gwiazda.
Autor: KoA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić