Tak zajmuje się dziećmi. Na widok tych zdjęć matkom puszczają nerwy

42

Partnerka młodego ojca i matka ich wspólnej, trzyletniej córeczki nie mogła uwierzyć, że mężczyzna będzie potrafił zająć się małym dzieckiem. Kiedy dziewczynka miała kilka miesięcy i pierwszy raz została pod opieką swojego taty, matka wydzwaniała co chwilę, żeby sprawdzić, jak sobie radzą. Była w szoku, kiedy mężczyzna zaczął jej wysyłać zdjęcia niemowlaka.

Tak zajmuje się dziećmi. Na widok tych zdjęć matkom puszczają nerwy
Kenny Deuss publikuje zabawne fotomontaże ze swoją córką (Instagram, onadventurewithdad)

Rodzice nowonarodzonych dzieci często przesadnie martwią się o swoje maleństwa. Tak było z matką Alix, która urodziła się 25 marca 2019 roku. Zawsze kiedy kobieta wychodziła z domu, nie mogła przestać się zamartwiać, jak radzą sobie ojciec i ich ukochana córeczka.

Matka zamartwiała się o dziecko pod opieką ojca. Zemścił się tymi zdjęciami

Matka wydzwaniała co chwilę do Kenny’ego, swojego partnera, i sprawdzała, czy na pewno wszystko jest w porządku. Na nic były zapewnienia mężczyzny, że daje sobie radę z dzieckiem i nie dzieje się nic złego - kobieta martwiła się o nich i dzwoniła cały czas.

Mężczyzna miał dość kontroli swojej dziewczyny. Postanowił w zabawny sposób zemścić się na niej za jej brak zaufania. Jak to zrobił? Wysłał matce ich córki przerażające zdjęcie w niebezpiecznej sytuacji. Kobieta zaniemówiła, jednak szybko zorientowała się, że to tylko fotomontaż.

Robi przerażające fotomontaże. Mężczyzna podbija Instagram

Na szczęście matka Alix była rozbawiona całą sytuacją i żartem, który zrobił jej Kenny. Pokazała zdjęcia swoim kolegom w pracy, którzy byli zachwyceni "zemstą" i poprosili o kolejne zabawne i przerażające przeróbki.

Mężczyzna postanowił wykorzystać swoje umiejętności i założyć profil na Instagramie. Dziś robi prawdziwą furorę - obserwuje go ponad 440 tysięcy użytkowników. Najczęściej raz w tygodniu, we wtorek, publikuje nowe zdjęcie - zawsze w podobnej konwencji.

W lutym 2021 roku parze urodziła się kolejna córka - Aster. "Ma się dobrze i jest gotowa na nowe przygody z tatą i swoją starszą siostrą" - napisał Kenny w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Od tamtej pory na Instagramie Kenny'ego pojawiają się obydwie dziewczynki. Ich ojciec opublikował m. in. fotografię jednej z córek, która siedzi na barierce balkonu. Pokazał także dzieci chociażby podczas zabawy z wężem, obsługi piły tarczowej, smażenia naleśników, karmienia krokodyla. Alix znalazła się także w ramionach Donalda Trumpa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: DFR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić