Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
WEG
|
aktualizacja

Te trzy znaki zodiaku są wyjątkowe. Sprawdź, czy jesteś szczęściarzem

64
Podziel się:

Każdy z 12 znaków zodiaku charakteryzuje się odmiennym zestawem cech. Są jednak takie trzy znaki zodiaku, które występują niezwykle rzadko. Ich posiadacze mogą więc nazywać siebie szczęściarzami. Czym wyróżniają się najrzadsze znaki zodiaku?

Te trzy znaki zodiaku są wyjątkowe. Sprawdź, czy jesteś szczęściarzem
(Pixabay)

Zdaniem wielu osób znaki zodiaku potrafią determinować pewne cechy charakteru. Do najrzadziej spotykanych zaliczamy trzy z nich: baran, wodnik i strzelec. Dlaczego są one najrzadsze? Przypadają one na miesiące zimowe, kiedy rodzi się najmniej dzieci.

Baran

Baran jest najrzadziej występującym znakiem zodiaku. Jego posiadaczami są osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia. Barany uważane są za osoby pewne siebie, odważne i silne. Mówi się, że są urodzonymi liderami. Charakteryzują się pracowitością, chęcią pogłębiania swojej wiedzy i nieustannej nauki nowych umiejętności. 

Baran jest również pełny temperamentu i energii. Cechuje go silna determinacja w dążeniu do postawionych sobie celów. Czasami bywa jednak nieprzewidywalny i uparty. 

Wodnik

Wodniki, to osoby urodzone od 20 stycznia do 18 lutego. Uważane są za osoby bardzo otwarte, chętnie zawierające nowe znajomości, ciekawe świata i otwarte na nowe doświadczenia. Ze względu na to, że Wodnik jest związany z Żywiołem Powietrza, mówi się, że znak ten jest najbardziej uduchowiony ze wszystkich znaków zodiaku. 

Osoby spod znaku Wodnika cenią sobie wolność i niezależność. Lubią samodzielnie pracować i załatwiać sprawy. Chętnie jednak niosą pomoc innym osobom. 

Strzelec

Strzelce to osoby urodzone między 22 listopada a 21 grudnia. Charakteryzuje je charyzma i niesamowity optymizm, którym zarażają wszystkich wokół. Strzelce nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu. Cechuje je mnóstwo energii i otwartość.

Pomimo napotykanych na swojej drodze trudności, osoby spod znaku Strzelca zawsze starają się pozostać optymistami. 

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(64)
Bres
2 miesiące temu
Z daty jestem bykiem (wczesnym). Z horoskopow i realnych porownan zycia = baran + byk (oba w 100 %)
ambiwertyk
2 miesiące temu
ja i mój brat mamy ten sam znak i powiem tak ze ja w dziecinstwie i do teraz jestem bardziej wrazliwy i nigdy nie potrafiłem nauczyc się samemu kraść nawet z filmów a moj brat wszystko co jest zle się nauczył kradł i grzebał w nie swoim pokoju a sióstr i rodzicow mój był zamykany ale gdy nie był zamkniety wchodził nieuczciwie do niego gdy mnie nie bylo. Słabe ma ambicje i wyrozumiałość i w szkole większość ocen dostawał 1,2,3 u mnie 3 to rzadkość zwykle 5 w jednej z lekcji same 5 i 6
Wodnik 23
2 miesiące temu
Co do mnie wszystko się zgadza tak jak napisali bo ja wodnik jestem.
Rybba
2 miesiące temu
Wszystko zależy od tego jak i ile pracuje sie ze soba i nad soba. Cała reszta bez znaczenia.
Barbarajuśkie...
2 miesiące temu
Jak wypełniam papiery w urzędzie to zawsze wpisuje mój znak
Erato
2 miesiące temu
Jestem Wodnikiem, niestety. te opisywane przymioty doskwierają mi w życiu. Teraz indywidualność to wada trzeba jak g... płynąć z prądem wtedy jesteś cool.
grzybex _ 38
2 miesiące temu
Ja mam wagę i ją lubię mam gdzieś że baran( XD) strzelec i wodnik są wyjątkowe
Gryfspartakus...
2 miesiące temu
Lew jest najlepszy...!!!
I kropka
2 miesiące temu
SKORPION jest najlepszy
Wąż
2 miesiące temu
Najlepszy znak to Walenie. Wali wszystko i wszystkich. Najczęściej po łbie.
pola
2 miesiące temu
A kto teraz na to zwraca uwagę? Nie mam partnera a pisza mi że jestem atrakcyjna może dlatego że jestem bliźniaczka żywa gaduła 😆
...
2 miesiące temu
Gdyby ktoś w te bajki wierzył... brednie z ankiet ludzi o danym zysku zodiaku. Przeprowadzane ankiety i przypisywane cechy osobowości na podstawie ankiet do znaków. Bajki dla dzieci jak religia czy wróżbiarstwo.
Koleeee
2 miesiące temu
NAJGORSZY TO BLIZNIAK...DOBRO I ZŁO
Bliznieta
2 miesiące temu
Blizniak najbardziej inteligentni ludzie! :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić