Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Ukryte opcje w kasach Biedronki. Wyjaśniamy, do czego służą

33

Niemałą popularnością cieszą się samoobsługowe kasy Biedronki. Niewiele osób wie jednak o tym, że w tych urządzeniach ukryto cztery opcje. Gdzie dokładnie się znajdują i do czego służą? Wszystko wyjaśniliśmy w tym materiale.

Ukryte opcje w kasach Biedronki. Wyjaśniamy, do czego służą
Kasy samoobsługowe w Biedronce (Licencjodawca, Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl)

Biedronka od lat jest jedną z czołowych sieci spożywczych w Polsce. W ostatnich miesiącach ten dyskont toczy zaciętą walkę z Lidlem. Dwaj giganci prześcigają się w walce o miano najtańszego sklepu w Polsce.

Fakty są takie, że obie te sieci mają ogromne grono klientów. Ci, którzy kupują w Lidlu i Biedronce, coraz częściej natomiast udają się do kas samoobsługowych. W ten sposób można uniknąć stania w niemałych kolejkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wielkie show w Korei Północnej. Putin witany jak król

Mało kto wie jednak o tym, że w kasach samoobsługowych Biedronki ukryte zostały cztery opcje. Można z nich skorzystać za pomocą przycisków dotykowych, które są widoczne na zdjęciu poniżej.

Biedronka: cztery funkcje kas samoobsługowych

Na czym polegają ukryte funkcje kasy samoobsługowej Biedronki? Pierwszy z przycisków od lewej strony to głośnik. Kiedy go klikniemy, zwiększy się głośność komunikatów wydawanych przez urządzenie.

Drugi przycisk to trójkąt z kółkiem. Jego naciśnięcie zasygnalizuje obsłudze błąd. Będzie to głośny sygnał, który da znać kasjerowi, by do nas podszedł i pomógł rozwiązać problem.

Jeżeli chcesz zeskanować kartę Moja Biedronka ze zwykłego zdjęcia, które masz w telefonie, kliknij trzecią ikonę i przyłóż ekran smartfona do skanera.

Najciekawsza wydaje się być czwarta opcja, która służy do wytarowania wagi. Jeżeli naciśniemy ten przycisk, możemy być pewni, że nasze produkty zostaną prawidłowo zważone. Ważne jest, by "ukrytą opcję" uruchomić przed umieszczeniem owoców czy warzyw na wadze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić