Uwielbia pokazywać owłosione pachy. "Wow, taka zbuntowana?"

26

Ta dziewczyna od dłuższego czasu nie goli włosów pod pachami. W niedawnym filmiku na TikToku wyjaśniła, że choć sama czuje się z tym świetnie, to jeszcze do niedawna miała pewne opory przed publicznym pokazywaniem ich na siłowni. Teraz się to zmieniło. Dlaczego?

Uwielbia pokazywać owłosione pachy. "Wow, taka zbuntowana?"
Pokazała swoje włosy pod pachami. Zrobiła to na siłowni. (TikTok, @wikiriot)

O sprawie pisze właśnie brytyjski tabloid "The Sun". Dziewczyna prowadzi kanał na TikToku o nazwie @wikiriot. To tutaj obserwuje ją aktualnie ponad 17 tysięcy użytkowników. Liczba ta wciąż się zwiększa.

Tiktokerka z chęcią publikuje nagrania z życia codziennego. Pokazuje, że lubi swoje owłosienie. Propaguje wśród internautów modę na niegolenie się.

Nie goli pach. Nie przejmuje się krytyką innych osób

Jeszcze do niedawna dziewczyna miała opory przed prezentowaniem owłosionych pach, zwłaszcza na siłowni. Trochę się krępowała. Pewnego dnia postanowiła się tym zupełnie nie przejmować. Specjalnie z tej okazji nagrała wideo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pokazuje owłosione nogi i pachy. Kaya Szulczewska o kontrowersyjnych zdjęciach

Filmik podpisała krótkim, ale wymownym komentarzem: "zawsze zakrywałam włosy pod pachami na siłowni, ponieważ bałam się, że ktoś może to zobaczyć". Nagle tiktokerka zdjęła bluzkę i pokazała do kamery owłosienie. "Olać to" - wyznała.

Wideo cieszyło się sporą popularnością wśród internautów. Wyświetlono je 1,3 miliona razy. Użytkownicy sieci z chęcią je komentowali. Większość nie kryła zbulwersowania.

Jestem mężczyzną i golę pachy, ponieważ kiedy się pocisz, po prostu śmierdzi. Nawet nie jest przyjemnie na to patrzeć - grzmiał jeden tiktoker.
Wow, taka zbuntowana? Golenie nadal wchodzi w podstawową higienę, również dla mężczyzn. Ma to na celu zapobiec przykrym zapachom i zapewnić poczucie czystości - pisał następny z oburzeniem.

Niektórzy jednak pochwalali postawę dziewczyny. "Jeśli macie narzekać, chłopcy, to chcę zobaczyć, jak się depilujecie i golicie, co tydzień, od szyi do stóp" - zaznaczała pewna kobieta.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić