aktualizacja 

Audi ojca Rydzyka zniknęło. Czy ktoś kupił auto redemptorysty?

42

Ktoś chciał sprzedać w internecie Audi A6. Internauci rozpoznali je jako własność ojca Tadeusza Rydzyka. Po kilku dniach oferta zniknęła, co może oznaczać, że auto znalazło nowego właściciela.

Audi ojca Rydzyka zniknęło. Czy ktoś kupił auto redemptorysty?
Audi Tadeusza Rydzyka (YouTube, EugeniuszSendecki71)

Nic nie umknie uwadze internautów. W sieci pojawiło się ogłoszenie sprzedaży z pozoru zwykłego auta. Sprzedający wystawił audi A6 3.0 TDI z 2011 roku w kolorze srebrno-szarym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że użytkownikiem samochodu był przed laty sam ojciec Tadeusz Rydzyk.

Internauci rozpoznali samochód na podstawie nagrań i zdjęć krążących w sieci. Jak donosi Auto Świat za sprzedaż audi miał odpowiadać znany serwis Monkey Garage. O pojazdach założyciela Radia Maryja krążyły od lat różne opowieści. Plotka o maybachu ojca Rydzyka stała się wśród internautów kultowa.

Okazuje się, że sprzedawane audi to nie szczyt luksusu. Auto Świat podkreśla, że samochód jest wyposażony w typowy dla modelu 3-litrowy silnik. Wersja została również wyposażona w normalne wnętrze, bez specjalnie spersonalizowanych udogodnień. Cena samochodu i przebieg raczej nie zachęcały do zakupu. Za samochód kupiony w 2011 roku z blisko 400-tysięcznym przebiegiem właściciel zażyczył sobie niespełna 50 tysięcy złotych.

Ojciec Rydzyk pozbył się samochodu w 2015 roku. Wspomniano o tym w ogłoszeniu. Internauci spekulują, czy audi nie zostało wystawione na sprzedaż celowo po urodzinach Radia Maryja. Miałoby to zagwarantować ofercie rozgłos medialny. Być może właśnie dzięki temu ogłoszenie zniknęło, co może oznaczać, że pojazd szybko znalazł nowego właściciela.

Zobacz także: Zobacz też: Siostra Chmielewska o hejcie pod adresem Kościoła katolickiego
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić