Autostradą A1, A2 i A4 pojedziesz za darmo. Spełnić trzeba jeden warunek

154

Pojawiła się szansa na to, by autostradami A1, A2 i A4 jeździć zupełnie za darmo! Kto może skorzystać z przejazdów bez opłat? W zasadzie jest tylko jeden haczyk.

Autostradą A1, A2 i A4 pojedziesz za darmo. Spełnić trzeba jeden warunek
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Darmowe przejazdy autostradami będą możliwe dzięki kampanii "Autostrada do elektromobilności". Jest to projekt zorganizowany przez EV Klub Polska, przy współpracy firm Autopay World i Wallbox. To już druga edycja wakacyjnej akcji.

W ubiegłym roku kierowcy wykonali blisko 4 tys. darmowych przejazdów po polskich autostradach o łącznej długości ponad 160 tys. km. Dzięki tej akcji przyczynili się do obniżenia emisji CO2 o ponad 16 ton - podaje moto.pl.

Druga edycja akcji potrwa od 4 lipca do końca sierpnia. Mogą w niej uczestniczyć wszyscy użytkownicy samochodów elektrycznych, którzy są członkami EV Klub Polska lub postanowią dołączyć do tego stowarzyszenia. Promocja nie dotyczy samochodów hybrydowych oraz hybryd typu plug-in.

Autostrady za darmo? To musisz zrobić

By skorzystać z okazji, należy wejść na stronę internetową EV Klub Polska i wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy. Po weryfikacji użytkownik dostanie link do aplikacji Autopay, która pozwoli na skorzystanie z pięciu darmowych przejazdów na takich odcinkach jak:

  • autostrada A1 (Toruń-Gdańsk),
  • autostrada A2 (Konin-Stryków),
  • autostrada A4 (Wrocław-Sośnica i Kraków-Katowice).

Darmowe przejazdy autostradami nie są jedynym benefitem związanym z przystąpieniem do EV Klub Polska. O szczegółach opowiedział Łukasz Lewandowski, koordynator EV Klub Polska, organizator akcji "Autostrada do elektromobilności".

Darmowe przejazdy autostradami to nie jedyny benefit związany z przystąpieniem do EV Klub Polska. Klubowicze mają do dyspozycji także rabaty (5, 7 i 10 proc.) na ładowanie aut elektrycznych już na niemal 500 stacjach GreenWay oraz GO+EAuto w całym kraju. Dzięki dotychczasowej współpracy z GreenWay, klubowicze zrealizowali ze zniżką ponad 13,7 tys. sesji ładowania i pokonali ponad 1,5 mln km. Poza ładowaniem będziemy także stopniowo wprowadzać inne bonusy, tj. rabaty na zakup i instalację domowych stacji ładowania, a w przyszłości także zniżki na usługi hotelarskie i gastronomiczne, dostęp do dedykowanych ofert w ramach internetowego katalogu produktów oraz pełne wsparcie prawne i techniczne - podkreślił Lewandowski.
Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić