aktualizacja 

Hamowanie przed światłami i pretensje. Kierowca wyszedł z auta

167

Kierowcy w Polsce nie potrafią trzymać ciśnienia, o czym świadczy najnowszy film na kanale "Stop Cham" na YouTube. - Przejeżdża przede mnie i wysiada z pretensją chama, że śmiałem hamować na czerwonym" - podkreśla autor nagrania. O co poszło dwóm mężczyznom w Starym Koniku?

Hamowanie przed światłami i pretensje. Kierowca wyszedł z auta
Hamowanie przed światłami i pretensje. Kierowca wyszedł z auta (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na X, regularnie dowiadujemy się o nietypowych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem pojawił się tam film z miejscowości Stary Konik (województwo mazowieckie), a cała sytuacja miała miejsce w sobotę drugiego grudnia.

Warunki tego dnia na drodze nie były korzystne, bowiem było ślisko oraz bardzo pochmurno. Momentami padał także deszcz.

Wszystko zaczęło się od tego, że autor nagrania postanowił ostro zahamować przed skrzyżowaniem, aby nie przejeżdżać na żółtym świetle. Za jego plecami hamowało także czarne alfa romeo, którego kierowca z wściekłości postanowił wyprzedzić autora nagrania. Potem ruszył w kierunku autora i z ostrymi pretensjami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ile dać księdzu do koperty? W całej wsi mówią, co zrobił duchowny
Droga DK92, jadę przepisowo do 60km/h. Nagle pojawia się on, Samiec w Alfa, siedzi na zderzaku, pogania - spieszy się ok. 1km dalej do pracy. Siedzi tak blisko że widzę jego pryszcze, ale jadę dalej. Na światłach zmiana sygnalizacji - hamuję. Pan wpada w poślizg i pojawia się obok. Przejeżdża przede mnie i wysiada z pretensją chama, że śmiałem hamować na czerwonym" A jak wy oceniacie tą sytuacje?! - podkreśla autor nagrania w opisie filmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Hamowanie przed światłami i pretensje #1314 Wasze Filmy

Internet reaguje na nowy film. Ostre komentarze

Takich sytuacji na polskich drogach jest niestety mnóstwo. Wielokrotnie kierowcy nie potrafią utrzymać ciśnienia, o czym mówią internauci pod załączonym filmem.

Co trzeba mieć pod kopułą żeby wysiadać do gościa, który prawidłowo zatrzymał się przed sygnalizatorem - podkreśla pierwszy z nich. - Wysłać na policję, wjazd na czerwonym, blokowanie ruchu, zmiana pasa w niedozwolonym miejscu. Może coś jeszcze by się znalazło - dodaje kolejny.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić