Tak parkują pod remizą. Strażacy pokazali bulwersujące zdjęcie

51

Mistrzowie parkowania to niechlubny termin uknuty na określenie kierowców parkujących swoje pojazdy gdzie tylko się da, najczęściej w gęsto zabudowanym terenie miejskim. Okazuje się jednak, że bezmyślność parkujących nie wiąże się tylko z brakiem miejsca. Przykład pokazali strażacy z OSP Klisino.

Tak parkują pod remizą. Strażacy pokazali bulwersujące zdjęcie
Tak zaparkowali pod remizą strażacką OSP Klisino (Facebook, OSP Klisino)

Ochotnicza straż pożarna w Klisinie położonym na Opolszczyźnie może pochwalić się nowoczesnym hangarem i wygodnym podjazdem ułatwiającym wyjazd wozu w nagłych sytuacjach.

Problem tylko w tym, że bramę i wspomniany podjazd zastawiają prywatne, osobowe auta. Strażacy bezradni wobec głupoty lokalnych kierowców na swoim profilu w mediach społecznościowych udostępnili zdjęcie.

Widać na nim aż trzy pojazdy taranujące podjazd. Trudno ocenić co mogłoby wydarzyć się w przypadku wezwania. Zastanawiają się nad tym przed wszystkim zrezygnowani strażacy:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tysiące rozbitych butelek piwa na drodze. Niecodzienny incydent w Zachodniopomorskiem
Bezmyślność ludzka nie zna granic. Po prostu brak słów - piszą pod zdjęciem i pytają: Co teraz, gdyby zawyła syrena?

I rzeczywiście trudno wyobrazić sobie sytuację, w której wyje syrena alarmowa i liczy się każda minuta, ale strażacy muszą czekać najpierw na kierowców, którzy pojawią się by przeparkować swoje auta.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zwracają na to uwagę także zwykli obywatele: "Powinniście zgłosić to na policje i następnym i każdym kolejnym razem to róbcie nie ma tolerancji na to" - pisze jedna z osób pod zamieszczonym postem.

Litości dla samolubnych kierowców nie mają też koledzy po fachu z Ochotniczej Straży Pożarnej w Branicach. "Powinny być z tego wyciągnięte konsekwencje" - podkreślają.

A później ci ludzie, co tak zaparkowali, mogą potrzebować pomocy OSP- puentuje inny internauta.
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić