26-latka ma 600 tatuaży. Oślepła od wytatuowania gałek ocznych

372

26-latka ma na ciele już ponad 600 tatuaży, a na wszystkie modyfikacje ciała wydała już około 120 tys. dolarów (czyli ok. pół miliona złotych). Niedawno kobieta wytatuowała sobie gałki oczne na niebiesko, w wyniku czego oślepła na trzy tygodnie, a ostatnio pochwaliła się kolejnych "nabytkiem". Fani mają mieszane uczucia.

26-latka ma 600 tatuaży. Oślepła od wytatuowania gałek ocznych
26-latka ma już ponad 600 tatuaży (Instagram)

Amber Luke wywołuje spore kontrowersje swoim nietypowym wyglądem. Pochodząca z Australii 26-latka od stóp do głów pokryta jest tatuażami - ma już ich ponad 600. Poddała się także zabiegowi rozszczepienia języka oraz dokonała korekty uszu, by nadać im spiczasty, "elficki" wygląd.

Wydała fortunę na modyfikacje ciała

Oprócz tego kobieta wypełniła sobie policzki i usta oraz powiększyła piersi i wszczepiła implanty w pośladki. Wstawiła też sobie srebrne zęby i spiłowała kły, by przypominać wampira.

Niedawno Luke zaryzykowała zdrowie, by wytatuować sobie gałki oczne na niebiesko. Po zabiegu opowiadała, że ból przypominał "wcieranie odłamków szkła w oko". Straciła wtedy wzrok na trzy tygodnie. To nie zniechęciło modelki do kolejnych modyfikacji, na które do tej pory wydała już ponad 120 tys. dolarów.

Fani mają mieszane uczucia

Niedawno 26-latka pochwaliła się fanom swoim nowym nabytkiem. To tatuaż na twarzy, który zaczyna się na czole, a kończy nad ustami. Jej obserwatorzy są w tej kwestii podzieleni. Wielu komplementuje wygląd kobiety i pochwala jej odwagę, są też tacy, którzy uważają, że przed metamorfozą wyglądała lepiej.

Amber jednak nie przejmuje się krytyką i planuje już kolejne tatuaże - choć na ciele pozostało jej już niewiele wolnego miejsca. "Zrobię, co chcę. To moja twarz" - stwierdziła.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Laluna Unique: "26 lat to dobry wiek, żeby coś sobie poprawić"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić