BOB| 
aktualizacja 

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Ruszyła lawina plotek

6

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś cieszą się wspólnymi chwilami na rajskiej wyspie. Po jednym ze zdjęć nawet posypały się gratulacje z okazji ślubu. Czy są już małżeństwem?

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub? Ruszyła lawina plotek
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub? (Instagram)

Agnieszka Włodarczyk od kilku miesięcy jest w związku z Robertem Karasiem. W tej chwili to jeden z najgorętszych romansów w środowisku kulturalno-sportowym. Ona jest popularną aktorką, a on to mistrz świata w triathlonie.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub?

Zakochani niedawno zdecydowali się na odważny krok. Postanowili uciec przed pandemią koronawirusa na rajską wyspę Gili. Swoim szczęściem regularnie chwalą się na Instagramie.

Jedno z ostatnich zdjęć jednak wywołało duże poruszenie. Fotografia, na której para kąpie się w Morzu Balijskim, jest oznaczone profilem o nazwie "WedonBali". Od razu pojawiły się domysły, że Włodarczyk i Karaś po cichu wzięli ślub.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk uczy się tańca erotycznego

Niektórzy fani nawet zaczęli gratulować zawarcia związku małżeńskiego. Wygląda jednak na to, że za wcześnie. Plotki zostały zdementowane.

- Agnieszka nie wzięła ślubu. Różni ludzie mają różne profile w mediach społecznościowych. Tu akurat autor zdjęcia ma taki, a nie inny profil, jednak pragnę zaprzeczyć, jakoby Aga była po ślubie - powiedziała jedna z przyjaciółek Agnieszki w portalu Plejada.
Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk wypowiada wojnę... kunom
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić