Aktorka "Świata według Kiepskich" nie szczepi się na COVID. Wyjawiła dlaczego

83

Marzena Kipiel-Sztuka nie zaszczepi się przeciwko COVID-19. Nie jest to jednak wyłącznie jej decyzja. Aktorka znana z serialu "Świat według Kiepskich" wyjaśniła, dlaczego nie przyjmie preparatu.

Aktorka "Świata według Kiepskich" nie szczepi się na COVID. Wyjawiła dlaczego
Marzena Kipiel-Sztuka (akpa)

Liczba osób zaszczepionych na COVID-19 wzrasta z dnia na dzień. Wiadomo już, że w tym gronie zabraknie Marzeny Kipiel-Sztuki. W najnowszym wywiadzie aktorka wyjawiła, że mierzy się z chorobą, która nie pozwala jej na zaszczepienie się przeciwko COVID-19.

W związku z tym w samotności siedzi w czterech ścianach. Kipiel-Sztuka zrezygnowała nawet z urlopu.

Zdrowie nie pozwala mi robić dalekosiężnych planów. Od dłuższego czasu cierpię na chroniczne zapalenie oskrzeli, co skutkuje podwyższoną temperaturą. To efekt POChP, przewlekłej choroby płuc. Tacy jak ja nie mogą zaszczepić się na COVID-19, co powoduje, że o wakacyjnych podróżach mogę tylko pomarzyć. Nie chcę narażać siebie i innych na zakażenie, więc siedzę w domu. Mówiąc szczerze mam tego serdecznie dosyć - powiedziała w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

Marzena Kipiel-Sztuka próbuje przetrwać koszmar

Obecna sytuacja dla aktorki jest wręcz koszmarem. Mimo to się nie poddaje. Wzięła się za domowe porządki i zaczęła pisać autobiografię.

Ogarniam rzeczywistość najlepiej, jak potrafię. Za cztery lata dobiję do sześćdziesiątki, mam więc większy dystans i luz niż dwadzieścia pięć lat temu. Wprawdzie głupota, bezmyślność i nieuctwo, które opanowały nasz świat, nadal mnie bolą, ale już podchodzę do tego bez większych emocji. Najważniejsze, że żyję w zgodzie ze swoim sercem i sumieniem i mogę codziennie bez wstrętu spojrzeć w lustro - podkreśliła bohaterka serialu "Świat według Kiepskich".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić