aktualizacja 

Ależ ona doskonale się trzyma! Tak wygląda mama z filmu "Kevin sam w domu"

0

"Kevin sam w domu" to kultowy film. Wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez tej produkcji. Co ciekawe, powstała ona przeszło 30 lat temu! Główni bohaterowie mocno się pozmieniali.

Ależ ona doskonale się trzyma! Tak wygląda mama z filmu "Kevin sam w domu"
Kadr z filmu "Kevin sam w domu" ("Kevin sam w domu")

"Kevin sam w domu" cieszy się ogromną popularnością. Ta produkcja złotymi zgłoskami zapisała się w historii polskiej popkultury. Niektórzy uważają, że obejrzenie tego filmu to wręcz obowiązkowy punkt każdych świąt Bożego Narodzenia.

Większość kocha film za tytułową rolę, odegraną przez Macaulaya Culkina. W dalszej kolejności zwykle wymieniane są postaci rabusiów, którzy choć wredni, to jednak charakterystyczni dla filmu, w którym zagrali znakomicie.

Wiele osób z sentymentem wspomina również mamę Kevina. W tę postać wcieliła się Catherine O’Hara. Była ciepła, serdeczna i troskliwa.

Tak zmieniła się Catherine O’Hara

Oczywiście przez ponad 30 lat mama Kevina mocno się zmieniła. Kanadyjka ma już 67 lat. Mimo to trzyma się wręcz znakomicie, co widać na poniższej fotografii.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Filmowym mężem O'Hary był John Heard. On już niestety nie żyje. Zmarł w lipcu 2017 roku, po zabiegu chirurgicznym w hotelu w Palo Alto w Kalifornii. Upływający czas bardzo go zmieniał i już w 2010 roku wyglądał zupełnie inaczej niż w filmie "Kevin sam w domu".

Mama Kevina błyszczy w serialu

Ostatnio szersza publiczność mogła podziwiać aktorkę w kanadyjskim serialu Schitt's Creek.

Catherine O'Hara zagrała w nim brawurową rolę Moiry Rose, która została bardzo ciepło przyjęta przez widzów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić