aktualizacja 

Andrzej Chyra zszokował. Za pieniądze dla WOŚP posprząta mieszkanie

12

Andrzej Chyra popisał się sporą kreatywnością. Włączył się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaproponował, że za pieniądze na rzecz tej organizacji posprząta komuś mieszkanie!

Andrzej Chyra zszokował. Za pieniądze dla WOŚP posprząta mieszkanie
Andrzej Chyra (akpa)

Mnóstwo gwiazd włącza się w 29. finał WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia. Tym razem fundacja będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

W zbieranie środków na szczytny cel włączył się m.in. Andrzej Chyra. Jego propozycja wyróżnia się jednak na tle pozostałych. Aktor zaproponował, że w ramach aukcji WOŚP posprząta komuś mieszkanie!

Licytacja zakończy się 31 stycznia 2021 roku o godz. 21:00. Aktor wyjaśnił, że akcja sprzątania odbędzie się dopiero wtedy, gdy warunki epidemiologiczne na to pozwolą.

Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, że pozwolą na to w bezpiecznych warunkach. Ale licytacja już teraz trwa, a kwota oczywiście na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - mówi aktor w wideo opublikowanym na kanale Rzeczy od serca na YouTube.

"Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach"

W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty - zaznacza Chyra.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić