o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Andrzej Piaseczny tłumaczy się z wpadki. Nie przebierał w słowach

108
Podziel się

Andrzej Piaseczny o swoich 50. urodzinach nie zapomni długo. O jego imprezie dowiedziała się cała Polska, a nagranie, na którym klnie jak szewc, wyszło z archiwum prywatnego w przestrzeń publiczną. Artysta przeprasza.

Andrzej Piaseczny tłumaczy się z wpadki. Nie przebierał w słowach
Andrzej Piaseczny nagrał film, w którym tłumaczy się z udostępnionego nagrania. (Instagram)
bDJQZYid

Andrzej Piaseczny swoje 50. urodziny obchodził hucznie. Dowiedziały się o tym również media i fani, bowiem Adam Nergal Darski udostępnił nagranie z imprezy kumpla. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zachowanie biesiadników.

Andrzej Piaseczny w słowach nie przebierał i klął jak szewc. Majka Jeżowska z kolei śpiewała piosenkę o marihuanie, a w tle nie zabrakło okrzyków "jeb** PiS". Publiczność szybko zareagowała. Wielu było w szoku. Głos w sprawie zabrała nawet Telewizja Polska.

bDJQZYif
Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej - pisało TVP w oświadczeniu dotyczącym zachowania Piasecznego.

Wokalista opublikował w końcu materiał, w którym tłumaczy się z zaistniałej sytuacji. Przyznał, że "jest człowiekiem z krwi i kości". Nie ukrywa więc, że zaszaleć lubi. Ponadto Piasek od dawna znany jest z tego, że w bliskim gronie zdarza mu się przekląć częściej, niż mogłoby się wydawać.

bDJQZYil

Andrzej Piaseczny przyznaje również, że jest "niegrzeczny". Skomentował też kwestię marihuany, o której mowa była w udostępnionym przez Nergala filmie z imprezy. Piasek przyznał, że popiera legalizację "zioła", choć nie namawia do jego używania. Docenia możliwość wyboru.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny pokazał mamę! "Poznacie ją jesienią jeszcze bliżej"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJQZYim
bDJQZYiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(108)
Margo
2 miesiące temu
Jego życie ,jego urodziny, niech sobie klnie jak lubi. Myślę że większość z nas lubi przeklinać od czasu do czasu. Z czego tu robić sensację. Przykład dobry na to by zakazać swoim goscią używania telefonów na imprezach prywatnych. Koszyczek w przedpokoju i zebrać wszystkie ...albo selekcjonować dobór gości zaproszonych. Nergal..ty nie powinieneś być już przez nikogo zapraszamy w przyszłości na żadną imprezę .Piasek nie tłumacz się nikomu ze swojego prywatnego czasu.
Jagoda
2 miesiące temu
Jeśli chce być wiarygodny to niech będzie taki sam w życiu zawodowym i prywatnym. Najgorsze jest udawanie kogoś kim się tak naprawdę nie jest.
szkonmak
2 miesiące temu
Nie interesuje mnie nic, a nic jego życie prywatne. Musi jednak liczyć się z tym, że jeżeli wymyka się ono spod jego kontroli i w chamski sposób zaczyna uderzać w ludzi, którzy utrzymują jego, Jeżowską, to ja jako płacący abonament telewizyjny nie chcę ich oglądać w telewizji publicznej. Mam prawo żądać tego od Kurskiego. Jego przeprosiny mam w głębokim poważaniu.
bDJQZYiH
Molo
2 miesiące temu
Jaki kraj takie celebryty.
jadzia
2 miesiące temu
Impreza jak każda inna,tylko trzeba uważać kogo się zaprasza
Najnowsze komentarze (108)
Alina
4 tyg. temu
Nic się nie wydarzyło normalna impreza no przyjaciel nie powinien tego publikować,zyjemy w wolnym kraju a strach wyrazić swoje zdanie
Anna
miesiąc temu
Piasek to równy gość
Marie
miesiąc temu
No to dał facet popis. Niespecjalnie chciałabym go oglądać w przyszłych edycjach w roli jurora.
Nadia
miesiąc temu
Niespecjalne chciałabym go oglądać w kolejnych odcinkach The Voice.
Marysia
miesiąc temu
Myślę, że przeskrobał sobie u władz stacji i za długo to tam nie popracuje. I wcale mnie to nie dziwi, bo jednak zajmując takie stanowisko powinno się reprezentować jakiś poziom, a tu go zabrakło.
liśka
miesiąc temu
Szczerze? Zupełnie mnie nie zdziwi, jeśli zostanie przez to zwolniony ze stanowiska jurora.
Lalka
miesiąc temu
No bardzo słabe zachowanie - na pewno juror żadnego programu nie powinien się tak wypowiadać.
Mirka
miesiąc temu
Słabe zachowanie - pracuje w TVP, jest jurorem w The Voice, a pozwolił, aby do sieci wyciekło takie nagranie. Ma prawo myśleć sobie co chce, ale materiał ten na pewno położy cień na jego karierze.
bDJQZYiz
PIASECZNY. PI...
miesiąc temu
ANŻEJ. JA. LUBE. ANŻEJ. PIJEŻESZ. DO. MAJI. NA. UROŻYNY. 10. KWIECZEŃ. SOBOTA. 14. 30. KOCHAM. ANŻEJ.PIASECZNY
MICHLSKA
miesiąc temu
MAJA
Faustyna
2 miesiące temu
Nie rozumiem jak ktoś może w ogóle tolerować takie jego zachowanie, przecież to jest nie dopuszczalne.. Tym bardziej, że jest osobą publiczną.
Bożena
2 miesiące temu
Świadczy to tylko o jego zachowaniu.. Ja tego nie toleruje i kompletnie zmieniłam o nim zdanie.
bożena
2 miesiące temu
Jaki artysta, takie zachowanie, więc mnie to nie dziwi, bo czym innym mógłby zabłysnąć.
sojka8
2 miesiące temu
Celebryckie życie mu uderzyło do głowy ewidentnie. Mam nadzieję, że w końcu się opamięta i szczerze przeprosi.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić