Antek Królikowski przyjechał do syna. Przykra niespodzianka

85

Antek Królikowski rozstał się z Joanną Opozdą. Mimo to nie zapomina o synu Vincencie. Ostatnio chciał go odwiedzić, ale - jak donosi "Super Express - jedynie odbił się od drzwi.

Antek Królikowski przyjechał do syna. Przykra niespodzianka
Antoni Królikowski (AKPA)

Vincent ma już trzy miesiące. Na co dzień opiekuje się nim matka Joanna Opozda. Ojciec Antoni Królikowski stara się natomiast co jakiś czas odwiedzać swoją pociechę.

Zdarza się, że wpada też do niego spontanicznie, tak jak to wydarzyło się ostatnio. Chciał przywieźć niemowlakowi prezent, ale niestety, odbił się od drzwi mieszkania Opozdy - pisze "Super Express".

Królikowski odbił się od drzwi. Dlaczego?

Najprawdopodobniej Antek w ogóle nie sygnalizował swojego przyjazdu. Gdyby kontaktował się z Joasią, ta pewnie powiedziałaby mu, że zabrała Vincenta nad jezioro.

Królikowski przez jakiś czas stał przed budynkiem i patrzył w okna mieszkania Opozdy. Nikogo jednak nie zauważył. W końcu postanowił w związku z tym chwycić za telefon.

Dowiedział się wtedy, że nie ma sensu dłużej czekać. "Od dwóch dni bowiem Asia przebywała z Vincentem nad jeziorem koło Włocławka" - spostrzega "SE".

Wobec tego Królikowski chwycił prezent i ruszył w drogę powrotną. Ta niespodzianka zatem zupełnie mu się nie udała.

Zobacz także: Sklepy bez obsługi. Przyjmą się w Polsce? "Mamy kilkadziesiąt tys. klientów"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić