Barbara Kurdej-Szatan dostała wyjątkową propozycję. "Odnalazłabym się"

28

Barbara Kurdej-Szatan od wielu lat funkcjonuje w świecie show-biznesu. Gwiazda nieustannie rozwija swoją karierę. Nic dziwnego w tym, że regularnie otrzymuje nowe propozycje. Ostatnio odniosła się do oferty zostania prezenterką w "Dzień dobry TVN". Jak zareagowała?

Barbara Kurdej-Szatan dostała wyjątkową propozycję. "Odnalazłabym się"
Basia Kurdej-Szatan dołączy do grona prowadzących "Dzień dobry TVN"? (AKPA, AKPA)

Barbara Kurdej-Szatan może pochwalić się licznymi sukcesami. Ma na koncie występy w programach telewizyjnych, komediach filmowych czy też reklamach.

Jakiś czas temu celebrytka dostała propozycję prowadzenia "Dzień dobry TVN". Tej oferty jednak nie przyjęła. Czy dziś postąpiłaby inaczej?

Ja wiem, że odnalazłabym się i lubiłabym to. Ja lubię spotkania z ludźmi i rozmowy na różne tematy. Wiem, że spełniłabym się w tym. Tylko że wiedziałam też przez to, ile programów prowadziłam i jak bardzo kocham aktorstwo, że zatarłaby się ta granica, w postrzeganiu mnie jako aktorki przez publiczność - podkreśliła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan o zarobkach na Instagramie. Mówi, jak czuje się w roli influencerki

Kurdej-Szatan tłumaczyła też, że aktorstwo daje jej więcej szczęścia i spełnienia. To właśnie w tym kierunku szkoliła się przez wiele lat i dziś nie chciałaby zaprzepaścić podejmowanych starań.

Nie żałuje, że nie ma jej w "Dzień dobry TVN". Celebrytka dała jednak do zrozumienia, że być może dzisiaj inaczej zareagowałaby na propozycję pojawienia się w śniadaniówce. Zapewniała ponadto, że bardzo lubi gościć w "DDTVN".

Barbara Kurdej-Szatan o życiu intymnym

Barbara Kurdej-Szatan chętnie rozprawia nie tylko o wyzwaniach zawodowych. Ostatnio w rozmowie z "Super Expressem" otworzyła się na temat życia intymnego.

Seks jest dla nas ogromnie ważny. Myślę, że jest podstawą dobrych relacji w związku. Trzeba pielęgnować uważność na siebie nawzajem, dbać o siebie nawzajem nawet w zwykłej codzienności, wtedy mimo upływu lat nie tracimy zainteresowania sobą w relacji kobieta i mężczyzna - podkreślała celebrytka.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić