Barbara Kurdej-Szatan miesiąc przed porodem. Pokazała spory brzuszek

2

To już ostanie tygodnie przed rozwiązaniem. Na najnowszym zdjęciu aktorki główną rolę gra naprawdę spory już brzuszek. Zobaczcie sami.

Barbara Kurdej-Szatan miesiąc przed porodem. Pokazała spory brzuszek
Barbara Kurdej-Szatan (ONS)

Informacja o drugiej ciąży aktorki "M jak miłość" długo była pilnie strzeżonym sekretem, w którego utrzymaniu pomógł czas domowej izolacji wywołanej pandemią kronawirusa. Tym razem to nie paparazzi, a sami przyszli rodzice podzielili się ze światem dobrą nowiną.

Na początku maja w mediach społecznościowych pojawiło się wymowne zdjęcie i komentarz pary nie zostawiający żadnych wątpliwości. "Przez ostatnie dwa lata byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące, ale teraz już naprawdę. Czekamy na małego szkraba! I ściskamy Was wszystkich" - napisali. Co ciekawe, wtedy aktorka była już w zaawansowanej ciąży. Celowo tak długo zwlekali z ogłoszeniem tej informacji - starania o drugą ciążę trwały od dawna.

Teraz, na finiszu tej długiej drogi, gwiazda chętnie dzieli się ze światem swoim nadchodzącym szczęściem. Do rozwiązania został nieco ponad miesiąc. Na instagramowym profilu Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się ostatnio kolejne zdjęcie z brzuszkiem, tym razem profesjonale, bo z sesji dla magazynu "Viva". Ciężarna aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nie będzie miała długiego urlopu macierzyńskiego

"W związku z obecnym moim stanem, w rozmowie trochę cofnęłyśmy się z Kasią Sielicką w czasie, do momentu mojej pierwszej ciąży i tego, jak wszystko się później toczyło... ale jest też trochę o tym dziwnym i wyjątkowym okresie pandemii..." - napisała w poście, który zapowiada najnowszy numer magazynu.

Trzeba przyznać, że błogosławiony stan służy Barbarze Kurdej-Szatan. Na opublikowanym zdjęciu wygląda kwitnąco.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić