Blanka Lipińska o piosence Julii Wieniawy. Internauci przecierają oczy

78

Początkowo relacje łączące Julię Wieniawę oraz Blankę Lipińską można było określić "skomplikowanymi". Powód? Zarówno aktorka, jak i aktorka były swego czasu związane z tym samym mężczyzną. Wygląda jednak na to, że między gwiazdami doszło do przełomu.

Blanka Lipińska o piosence Julii Wieniawy. Internauci przecierają oczy
Blanka Lipińska zabrała głos na temat jednej z piosenek, które wykonuje Julia Wieniawa (AKPA, Niemiec)

Aleksander Milwiw-Baron jest członkiem zespołu Afromental i zarazem byłym partnerem Blanki Lipińskiej oraz Julii Wieniawy. Ze względu na tę dość niezręczną sytuację, gwiazdy miały nie darzyć się wzajemną sympatią.

Jak Blanka Lipińska oceniła piosenkę Julii Wieniawy?

Blanka Lipińska i Julia Wieniawa miały nie tylko czuć do siebie nawzajem pewną niechęć, lecz także dawać jej wyraz publicznie. Między innymi – poprzez uszczypliwości pod swoim adresem w trakcie udzielania wywiadów.

Wygląda jednak na to, że wzajemna niechęć Julii Wieniawy i Blanki Lipińskiej to już przeszłość. Taką wersję przyjęli fani po tym, gdy pisarka postanowiła publicznie wypowiedzieć się na temat jednej z piosenek Wieniawy, zatytułowanej "Omamy". Okazało się, że była nią zachwycona, czemu dała wyraz na Instastories.

Julia, uwielbiam ten kawałek – ekscytowała się Blanka Lipińska (Instastory).

To, że Blanka Lipińska i Julia Wieniawa miały trudne relacje, przyznała publicznie młodsza z gwiazd. W wywiadzie udzielonym portalowi Jastrząb Post piosenkarka wyznała, że uważa konflikt za niebyły. Wygląda na to, że swoim gestem pisarka chciała dać koleżance z show-biznesu do zrozumienia, że i ona nie żywi już żadnej urazy.

Przy okazji wywiadu Julia Wieniawa postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i przyznać, że z perspektywy czasu uważa przyczyny konfliktu z Blanką Lipińską za niedorzeczne. Zadeklarowała również, że życzy pisarce samych sukcesów.

Z Blanką chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny, który gdzieś tam się w jakiś śmieszny sposób pojawił. (...) Chyba nie ma tutaj żadnego konfliktu. Pozdrawiam Blankę i życzę jej wszystkiego co najlepsze – wyznała Julia Wieniawa w rozmowie z Jastrząb Post.
Zobacz także: Zobacz też: Blanka Lipińska: "Jestem obrzydliwą romantyczką"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić