Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Na to cierpi Blanka Lipińska. Zdobyła się na szczere wyznanie

12

Blanka Lipińska podzieliła się z fanami swoimi objawami, zastanawiając się, co jej dolega. Obserwatorzy zasypali gwiazdę wiadomościami, co to może być. Ostatecznie udało się znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Na to cierpi Blanka Lipińska. Zdobyła się na szczere wyznanie
Blanka Lipińska (Instagram)

Blanka Lipińska lubi dzielić się mniejszymi i większymi sekretami z fanami w sieci. Często pokazuje urywki z pracy bądź życia prywatnego na swoim Instagramie.

Ostatnio, jadąc samochodem, powiedziała obserwatorom, że od dwóch dni źle się czuje. Towarzyszący jej ból głowy był tak silny, że celebrytka porównała go do "uderzenia deską".

Na to cierpi Blanka Lipińska. Jest jedno rozwiązanie

Lipińska długo zastanawiała się, co może jej dolegać.

(...) Zastanawiam się, czy ktoś ma podobnie. Klaudia El Dursi, co tam u Ciebie kochana, jak się masz? Bo jeżeli alergicy też tak mają, to znaczy, że coś potwornie pyli. A jeśli moi znajomi alergicy tak nie mają, to znaczy, że coś ze mną jest nie tak. Dajcie znać - nawoływała.

Celebrytkę zalała fala wiadomości. Wielu fanów miało dokładnie to samo. Część osób sugerowała gwieździe, że być może niepokojące ją objawy są efektem odchudzania.

Prawdopodobnie jest to związane z pełnią. A po drugie... alergicy, łączmy się w bólu - uświadomiła sobie i fanom Blania.
Tym wszystkim, co mówią, że to od redukcji... Myślę, że mój organizm nie wie, że jest w redukcji. I skuma się za jakiś tydzień. Wszystkim domorosłym dietetykom serdecznie dziękuję! - dodała.

Okazało się, że Blanka Lipińska cierpi na alergię. - Hurra, cudownie, uwielbiam być alergikiem - podsumowała celebrytka.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić