Netflix zaskoczył. Jest data premiery trzeciej części "365 dni"

3

Fani filmu "365 dni" tylko czekali na tę informację. Blanka Lipińska zdradziła, kiedy nastąpi premiera trzeciej części polskiego erotyku. Dojdzie do tego szybciej, niż można było przypuszczać.

Netflix zaskoczył. Jest data premiery trzeciej części "365 dni"
Kadr z filmu "365 dni" (365 dni)

Widzowie mogli już obejrzeć dwie odsłony "365 dni". Druga część polskiego erotyku trafiła na Netfliksa 27 kwietnia. Błyskawicznie stała się najchętniej oglądanym filmem w Europie, Ameryce Północnej czy Australii.

Generalnie "365 dni" wzbudza skrajne emocje. Niektórzy są zafascynowani tą produkcją, a inni uważają, że takie filmy w ogóle nie powinny być produkowane. Zdania bezsprzecznie są mocno podzielone.

Blanka Lipińska dość dawno potwierdziła, że pracuje nad kolejnymi odsłonami "365 dni". Nie rzucała słów na wiatr. Teraz przekazała bowiem, kiedy nastąpi premiera trzeciej części erotyku.

"365 dni". Kiedy trzecia część?

Blanka Lipińska poinformowała na Instagramie, że trzecia część filmu trafi na Netfliksa już w te wakacje! Premierę zaplanowano na 19 sierpnia.

Taki newsik po długim weekendzie. Wiem, że czekacie, wiem, że nie możecie się doczekać, co jest dalej. Dalej jest jeszcze lepiej. Jeśli mam być szczera, myślę, że trzecia część będzie dla was szalenie zaskakująca. Natomiast ja nie mogę powiedzieć nic więcej, więc jeszcze dwa miesiące czekania - powiedziała Blanka.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić