Boże Narodzenie z nowym partnerem? Doda o planach na święta i sylwestra

3

Doda nie jest fanką świąt Bożego Narodzenia, co wielokrotnie podkreślała w mediach. W rozmowie z "Plotkiem" wyjawiła, jakie ma plany na ten okres i czy Święta spędzi z partnerem Dariuszem Pachutem.

Boże Narodzenie z nowym partnerem? Doda o planach na święta i sylwestra
Doda zdradza plany na Boże Narodzenie. (AKPA, AKPA)

Doda należy do grupy osób, które nie przepadają za Bożym Narodzeniem i świąteczną atmosferą. Przez wiele lat wyjeżdżała za granicę, jednak od pewnego czasu tego nie robi. W rozmowie z "Plotkiem" wyjaśniła dlaczego.

Doda zostaje w Polsce na Boże Narodzenie?

Ja nie lubię świąt Bożego Narodzenia. Nigdy nie lubiłam. Ale odkąd moi rodzice zachorowali na nowotwory i wyleczyli się z nich, postanowiłam zawsze być pod ręką i nie opuszczać Polski, bo jak pokazało mi życie, jest ono bardzo kruche i nie chcę nigdy mieć na sumieniu, że gdzieś wybyłam pod palmy i były to moje ostatnie święta, kiedy mogłam spędzić ten czas z najbliższymi - tłumaczyła.

Reporter "Plotka" zapytał Dodę, czy spędzi święta z nowym partnerem. Wokalistka od jakiegoś czasu spotyka się z Dariuszem Pachutem. Doda jednak sprytnie ominęła pytanie i nie zdradziła konkretnych planów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Poleciała w grudniu do Izraela. "O kurtkach zimowych możemy zapomnieć"

Wokalistka podkreśliła po raz kolejny, że bez względu na to, gdzie spędza święta, zawsze kojarzą jej się ze smutkiem i przemijaniem. Wiele osób odchodzi, dorasta lub się zmienia i zdaniem Dody, jest to wyjątkowo zauważalne w okresie Bożego Narodzenia. Widać wtedy "jak to wszystko szybko leci".

Jest mi smutno, że co roku coraz mniej osób zasiada przy stole, co roku ktoś umiera, dzieci, które kiedyś biegały z tą swoją beztroską naiwnością, są teraz dorosłymi ludźmi i patrzą ze zblazowaniem i myślą tylko o tym, kiedy się najeść i wrócić, mają swoje dzieci - mówiła w wywiadzie dla "Plejady"

Również koniec roku jest dla Dody nietypowy. Nie lubi podsumowań i planów z okazji Sylwestra. Zapewnia, że robi to, co wieczór i nie potrzebuje żadnych rozliczeń w grudniu.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić