Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem? "Lunch zamienił się w kolację"

9

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli niegdyś jedną z najgorętszych par Hollywood, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz jeden z zagranicznych tabloidów podaje, że byli małżonkowie zostali przyłapani na randce w Paryżu.

Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu razem? "Lunch zamienił się w kolację"
Jennifer Aniston i Brad Pitt w 2004 r. (Getty Images, Toni Anne Barson Archive)

Jennifer Aniston i Brad Pitt zaczęli spotykać się w 1998 r. Dwa lata później postanowili się pobrać. Aktorzy tworzyli jedną z najgorętszych par Hollywood i cieszyli się ogromną sympatią.

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. W 2005 r. Jennifer Aniston i Brad Pitt wzięli rozwód. W mediach pojawiły się spekulacje, że powodem rozstania był domniemany romans aktora z Angeliną Jolie w trakcie kręcenia filmu "Pan i Pani Smith".

Po tym, jak w 2019 r. zakończyło się małżeństwo Brada Pitta i Angeliny Jolie, aktora znów zaczęto widywać w towarzystwie byłej żony, Jennifer Aniston. Aktorzy nigdy nie odnosili się jednak do doniesień o ich rzekomym powrocie

Jennifer Aniston i Brad Pitt na randce w Paryżu?

Teraz tabloid "Woman’s Day" donosi, że Jennifer Aniston i Brad Pitt zostali przyłapani razem w Paryżu. Ich spotkanie miało bardziej przypominać randkę, niż spotkanie biznesowe.

Szybki lunch zamienił się w kolację - powiedział informator magazynu.

Zobacz także: Renata Kaczoruk o nowej ścieżce zawodowej i związku z Kubą Wojewódzkim

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić