Królikowski wprost zapytany o Opozdę. Wymowna odpowiedź

123

Rozstanie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego budzi nie lada emocje. Aktor musi mierzyć się z niezliczonymi pytaniami, na temat małżeństwa. Tak było i tym razem, gdy opublikował na Instagramie zdjęcie. Celebryta pozuje na nim z byłym ochroniarzem "Oszusta z Tindera", jednak w komentarzach ludzie nadal wypytują o małżeństwo. Na jeden z komentarzy Królikowski wymownie odpowiedział.

Królikowski wprost zapytany o Opozdę. Wymowna odpowiedź
Antoni Królikowski (AKPA, AKPA)

Tuż po tym, jak Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami, media obiegła wiadomość o ich rzekomym rozstaniu. Pojawiły się informacje, że aktor miał zostawić żonę dla sąsiadki.

Choć Opozda i Królikowski nie komentują na razie tej sprawy publicznie, to wiele wskazuje na to, że faktycznie nie są już razem. Od czasu wybuchu afery w mediach aktor jest mocno krytykowany przez internautów.

W czwartek późnym wieczorem Antek Królikowski opublikował na Instagramie kontrowersyjne zdjęcie. Pozuje na nim z byłym ochroniarzem "Oszusta z Tindera". Mężczyzna trzyma dużego, pluszowego misia.

Nic tak nie poprawia humoru jak fotka z misiem - napisał Królikowski.

Pod zdjęciem na próżno szukać pozytywnych komentarzy. "Uczysz się od najlepszych jak widać 🤦 Zaraz wjedzie foto z Levievem, bo przecież należy promować patologię i z gnid robić gwiazdy", "Nic tak nie poprawia humoru jak żona i syn", "Żałosne" - piszą internauci.

Antek Królikowski odpowiada na pytanie o Opozdę

Jedna z komentujących osób wprost zapytała, czy miś, którego widać na zdjęciu, to ten sam, którego aktor niósł do szpitala, w którym była Joanna Opozda. Co ciekawe, Królikowski postanowił odpowiedzieć na pytanie. Choć była to wymijająca odpowiedź...

To nie ten sam miś, co do Asi niosłeś? - zapytał komentujący.
Nigdy się nie dowiesz - odpisał Antek.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Maja Hirsch o udziale w "Przez Atlantyk": "Najbardziej irytował mnie Antek Królikowski"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić