Była żona Zamachowskiego miała wypadek. Przyszła o kulach na imprezę

8

Aleksandra Justa przypomniała o sobie na jednym z warszawskich eventów. Aktorka pozowała na ściance podparta o kulę. Gwiazda opowiedziała o wypadku.

Była żona Zamachowskiego miała wypadek. Przyszła o kulach na imprezę
Premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju". (AKPA, AKPA)

Aleksandra Justa to znana aktorka teatralna i filmowa. Przez 20 lat była także żoną Zbigniewa Zamachowskiego, z którym doczekała się czworo dzieci: Antka, Broni, Marysi i Tadeusza.

Aleksandra Justa miała wypadek

Kilka lat temu para rozstała się, a Zbigniew Zamachowski związał się z Moniką Richardson. O całej aferze było bardzo głośno w mediach, głównie za sprawą słownych przepychanek byłych małżonków i kilku "niedelikatnych" uwagach Moniki Richardson na temat rodziny Zamachowskiego.

Przez lata sprawa przycichła, a Zbigniew Zamachowski zdążył rozstać się z drugą żoną. Aleksandra Justa nie pokazywała się ostatnio publicznie i przyszła na premierę filmu "Dziewczyn z Dubaju". Na ściance pojawiła się jednak o kulach. W rozmowie z Faktem zdradziła, że miała wypadek.

Złamałam nogę. Niestety, jako matka czwórki dzieci muszę poruszać się szybko. Wszystko się stało przez hulajnogę elektryczną. Gnałam na niej szybko, chwila nieuwagi i bum. Noga złamana – opowiadała.

Po chwili dodała również, że najgorsze ma już za sobą. Liczy, że wkrótce będzie poruszać się samodzielnie.


Powoli mi się już ta noga goi dzięki Bogu. Wcześniej miałam gips, chodziłam z dwoma kulami, ale już jestem na dobrej drodze do wyzdrowienia. Dziś mi ściągają szwy, bo przy tym złamaniu mocno sobie kolano sponiewierałam. Myślę, że kula pozostanie już ze mną niedługo. A od piątku zaczynam rehabilitację. Trzeba wzmacniać mięśnie, by się szybko goiły.


Zobacz także: Lena Moonlight odpowiada o plusach pracy influencerki: "Nie reklamuję scamu"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić