aktualizacja 

Cała Polska wiedziała, kim jest Gulczas. Wiemy, co dzisiaj porabia

137

Piotr "Gulczas" Gulczyński był jednym z najbardziej lubianych bohaterów kultowego reality show "Big Brother". Udział w telewizyjnym hicie przyniósł mu nie tylko ciekawą przygodę, lecz także okazał się bramą do kariery w show-biznesie. Czym się dziś zajmuje?

Cała Polska wiedziała, kim jest Gulczas. Wiemy, co dzisiaj porabia
Piotr Gulczyński zdobył popularność dzięki udziałowi w reality show "Big Brother" (AKPA, Niemiec)

Piotr "Gulczas" Gulczyński pojawił się już w pierwszej edycji programu "Big Brother". Szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, a także zdobył zainteresowanie "łowców talentów" z show-biznesu.

Gulczas — co dziś robi? Tym zajmuje się obecnie Piotr Gulczyński

Największym osiągnięciem "Gulczasa" po występie w "Big Brotherze" był angaż do filmu znanego reżysera — Jerzego Gruzy. Reżyser "Czterdziestolatka" nie tylko pozwolił wykazać się Gulczyńskiemu jako aktorowi, lecz uczynił go tytułowym bohaterem. W ten sposób do kin trafiła komedia "Gulczas, a jak myślisz".

Piotr Gulczyński postanowił sprawdzić się również w roli literata, w rezultacie czego powstała książka "Tajemnice domu w Sękocinie". Niestety dla "Gulczasa", ostatecznie nie udało mu się zrobić kariery pisarskiej, a jego wspomnienia nie zainteresowały zbyt wielu Polaków.

Ostatecznie Piotr Gulczyński postanowił odejść z show-biznesu. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy, jak podaje Pomponik, była chęć skupienia się na bliskich, ponieważ w międzyczasie "Gulczas" zdążył zmienić stan cywilny.

Piotr Gulczyński zdradził, czym się teraz zajmuje, w trakcie udziału w programie "Dzień Dobry TVN". Okazało się, że obecnie "Gulczas" jest parkingowym — w dodatku szefową byłego uczestnika "Big Brothera" jest własna żona.

Pracuję jako parkingowy u mojej żony — potwierdził "Gulczas" w "Dzień Dobry TVN".

Najwyraźniej taki stan rzeczy odpowiada niegdysiejszemu gwiazdorowi, ponieważ próżno szukać w jego zachowaniu prób zaistnienia "na siłę". Do tego stopnia dba o prywatność, że nie ma kont w wielu mediach społecznościowych.

Zobacz także: Zobacz też: Plotkarnia: Gwiazdy "Big Brothera"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić