aktualizacja 

Chciała być jak Angelina Jolie. Dramat gwiazdy Instagrama

343

Sahar Tabar, znana jako "Zombie Angelina", przeszła 50 operacji plastycznych i schudła 40 kg, by wyglądać jak hollywoodzka aktorka. Irańska gwiazda Instagrama została skazana na 10 lat więzienia m.in. za "publiczne promowanie deprawacji".

Chciała być jak Angelina Jolie. Dramat gwiazdy Instagrama
Przeszła 50 operacji, żeby wyglądać jak Angelina Jolie. Została skazana na 10 lat więzienia. (Instagram)

O Irance Sahar Tabar świat usłyszał już trzy lata temu. Wówczas poinformowano, że gwiazda mediów społecznościowych znana jaka "Zombie Angelina" przeszła 50 operacji plastycznych i schudła 40 kg, by upodobnić się do amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie. Tabar stała się rozpoznawalna dzięki Instagramowi, który jest jedyną platformą społecznościową dostępną w Iranie.

Na początku października 2019 r. Tabar trafiła do aresztu w Iranie. Kobieta została oskarżona m.in. o bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, zdobywanie dochodów w niewłaściwy sposób i zachęcanie młodzieży do deprawacji.

Jak donosi teraz "Daily Mail", irańska dziennikarka i działaczka opozycji Masih Alinejad rozmawiała z prawnikiem Tabar, który potwierdził, że 23-latka została skazana na 10 lat więzienia za "publiczne promowanie deprawacji".

W październiku irańska telewizja państwowa wyemitowała wywiad z Sahar Tabar, w którym oskarżona wyglądała na skruszoną i powiedziała, że ​​żałuje swoich czynów. Iranka przyznała również, że żałuje operacji plastycznych, na które się zdecydowała.

Gwiazda Instagrama przyznała się, że przeszłą operację nosa, wypełniała usta i miała zabieg liposukcji (odsysanie tłuszczu), mimo że wcześniej utrzymywała, że jej wygląd to zasługa makijażu i edycji zdjęć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Polka jak Angelina Jolie. NFZ będzie refundować profilaktyczną mastektomię i odtworzenie piersi
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić