KW| 

Wielki spór o... smażenie jajek. Internauci zbesztali modelkę

62

Amerykańska modelka Chrissy Teigen udostępniła na Twitterze nagranie, na którym widać, jak przygotowuje kolację. W sieci zawrzało. Internauci zrugali modelkę za niewłaściwy, jak twierdzą, sposób smażenia jajek.

Wielki spór o... smażenie jajek. Internauci zbesztali modelkę
(Getty Images, Craig Barritt, Twitter)

Nikt nie spodziewałby się, że przygotowywanie jajek sadzonych może podzielić internautów. A jednak... Na oficjalnym profilu Chrissy Teigen na Twitterze pojawiła się masa negatywnych komentarzy dotyczących sposobu przygotowywania przez nią kolacji.

Chrissy Teigen w ogniu krytyki za sposób przygotowywania jajek sadzonych

Nagranie obejrzało ponad 1,6 mln osób. W jej obronie stanął szef kuchni José Andrés, który napisał, że to "najlepsze jajka sadzone, jakie kiedykolwiek widział".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na krótkim filmiku widać, jak aktorka wbija jajka do miski, a na patelnie wlewa oliwę z oliwek. I właśnie to, ku zdziwieniu wszystkich, wywołało burzę w sieci. Jeden z internautów napisał: "Już teraz mogę ci powiedzieć, że to smakuje jak g*wno. Błąd żółtodzioba. Używaj masła".

Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź Chrissy. Aktorka napisała: "Boże, po prostu siedź cicho. Dlaczego ja ci to ułatwiam?".

W obronie Teigen stanął José Andrés, który napisał: "To prawdopodobnie najlepsze (i smacznie wyglądające) jajka sadzone, jakie widziałem. O czym on mówi? Chrissy Teigen, tak trzymaj!"

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz także: Błędy przy robieniu jajecznicy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić