Ciężarna Lil Masti podnosi ciężary. Internauci przerażeni

12

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz to influencerka, o której jest ostatnio naprawdę głośno. Niedawno gwiazda internetu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz wstawiła nagranie z siłowni, na której podnosi ciężary. Internauci są w szoku i drżą o zdrowie dziecka i przyszłej matki.

Ciężarna Lil Masti podnosi ciężary. Internauci przerażeni
Lil Masti podnosi ciężary w ciąży (AKPA, AKPA)

Aniela Bogusz niedawno ogłosiła, że jest w ciąży. Wraz z partnerem influencerka spodziewa się dziecka. Jej media społecznościowe wypełnione są fotografiami z krągłym brzuszkiem. Lil Masti cieszy się na powiększenie rodziny.

Choć zdjęcia ciężarnej Lil Masti zachwycają internautów, tym razem wprawiła ich w osłupienie. Aniela Bogusz pokazała, jak ćwiczy w ciąży. Dźwiganie ciężarów przez przyszłą mamę przeraziło komentujących.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Najlepsza pora na dziecko. Naukowcy publikują wyniki nowego badania

Ciężarna Lil Masti podnosi ciężary. Internauci przerażeni

Treningi w ciąży coraz częściej stają się czymś zwyczajnym. Temat ten jest normalizowany przez kobiety, a zwłaszcza influencerki spodziewające się dziecka.

Warto jednak pamiętać, że należy stosować się do zaleceń lekarza i słuchać swojego organizmu. Ćwiczenia w ciąży są wskazane w prawidłowo rozwijającej się ciąży.

Lil Masti od lat uprawia sport. Również w ciąży nie zrezygnowała z aktywności fizycznej. Niestety treningi, które pokazuje w sieci, bardzo niepokoją jej obserwatorów. Pod jednym z filmików wybuchła zagorzała dyskusja. Ludzie są przerażeni intensywnością treningów Anieli Bogusz. Sama zainteresowana nie ujawniła na razie, czy jej treningi były konsultowane z lekarzem, czy nie.

Przez takie ćwiczenia urodziłam przedwcześnie prawie dwa miesiące. Uważaj na rozwarcie szyjki macicy, trenujesz chyba trochę zbyt intensywnie Masti.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zazdroszczę, że możesz normalnie ćwiczyć i funkcjonować. Ja od początku ciąży cały czas muszę leżeć.
Kobieta w ciąży nie każde ćwiczenie może wykonywać ponieważ może zaszkodzić dziecku, mój lekarz to mi powiedział mimo, że ciąża przechodziła bez komplikacji.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić