Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Jest oficjalny komunikat

45

Jakiś czas temu Elżbieta Dmoch wyraźnie podupadła na zdrowiu. "Super Express" przekazywał bardzo niepokojące informacje. Teraz pojawił się nowy komunikat na temat gwiazdy "2 plus 1". Jak czuje się obecnie?

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch? Jest oficjalny komunikat
Elżbieta Dmoch (1980 rok) (PAP, Ireneusz Radkiewicz)

Elżbieta Dmoch niegdyś była wielką gwiazdą polskiej estrady. Powody osobiste doprowadziły jednak do tego, że pewnego dnia postanowiła usunąć się w cień. Zerwała praktycznie wszystkie kontakty i zaczęła unikać spotkań z ludźmi.

Ostatnio pojawiły się niepokojące doniesienia na jej temat. Wynikało z nich, że mocno podupadła na zdrowiu. Dmoch walczyła z koronawirusem, ciężkim zapaleniem płuc, a poza tym doskwierały jej problemy z krążeniem.

Perturbacje zdrowotne okazały się tak poważne, że kobieta zasłabła, przewróciła się i nie miała siły wstać. - Nadal jest bardzo słaba, ale nie tracimy nadziei, że będzie lepiej. Najważniejsze jest to, że dała sobie pomóc. To prawdziwy przełom. Wcześniej po prostu odmawiała - mówił Tomasz Kopeć z Polskiej Fundacji Muzycznej w rozmowie z "Super Expressem".

Apelował też o pomoc dla gwiazdy "2 plus 1". Miało to związek z koniecznością drogiej rehabilitacji i remontu mieszkania.

Oficjalny komunikat ws. Elżbiety Dmoch

Teraz pojawił się oficjalny komunikat dotyczący stanu zdrowia Elżbiety Dmoch. Na wstępie zaznaczono, że kobieta zgodziła się na publikację takiej informacji.

Aktualnie Elżbieta Dmoch czuje się lepiej, blisko niej jest zarówno Polska Fundacja Muzyczna, jak też grupa oddanych przyjaciół. Nie ma powodów do niepokoju, wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań po to, aby funkcjonowanie i życie codzienne były dla pani Elżbiety w miarę jej możliwości komfortowe - czytamy w oświadczeniu.
Jeśli dojdzie do sytuacji potrzeby pomocy finansowej na rzecz poprawy zdrowia Pani Dmoch, z pewnością w imieniu Fundacji zwrócimy się do Państwa o wpłaty na nasz Fundusz Pomocowy dla niej - dodano w komunikacie, który został podpisany przez Tomasza Kopcia, prezesa Polskiej Fundacji Muzycznej.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Rozpacz w samolocie. W kokpicie pojawiły się kłęby dymu
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić