Co z Martą Manowską? W TVP zapadła decyzja

2

Marta Manowska praktycznie od samego początku współpracy z Telewizją Polską cieszy się niemałą sympatią widzów. Do tej pory pojawiała się w takich programach jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" czy "The Voice Senior". Czy będzie kontynuować kooperację z publicznym nadawcą?

Co z Martą Manowską? W TVP zapadła decyzja
Marta Manowska (Licencjodawca, AKPA)

Na początku roku o Marcie Manowskiej rozpisywał się "Press". W materiale podkreślono, że w życiorysie gwiazdy TVP występują nieścisłości. Dziennikarka nie jest skora do opowiadania o życiu prywatnym. Wywiadów udziela natomiast głównie przy promocji programów.

Celebrytka zareagowała na materiał na swój temat. W odpowiedzi zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej życia.

Podstawówkę i liceum zaliczam do bardzo udanych. Ojciec wychował mnie na dobrej muzyce. Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath. Potem dodaliśmy Motorhead, Down, Machine Head, Rammstein, Panterę itd. Ja dodałam, jak przystało na Katowice, Paktofonikę, Kaliber 44 i czas poza szkołą (a uczyłam się dobrze) spędzałam w Mega Clubie przy ul. Dworcowej na koncertach i czad PARTY. Ewentualnie na Ligocie, na akademikach, szachach, za szybą, w Strasznym Dworze. Tam wykuwały się pomysły. Kto z Katowic ten wie - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Miliony dla mediów publicznych. Ozdoba o wątpliwościach

O Manowskiej ostro pisał Pomponik. Oceniono, że "sodówka" uderzyła jej do głowy. "Marta podczas ramówki TVP zachowywała się bardzo dziwnie. Sprawiała wrażenie obrażonej na cały świat. Na ściance pojawiła chwilę przed 20, a impreza i spotkanie z dziennikarzami rozpoczynało się o 19. Zdaniem fotografów i świadków niechętnie pozowała do zdjęć, a gdy ktoś chciał od niej kilka słów do kamery o programach, które prowadzi, to zaczęła wydziwiać i odmawiać. Wybierała tylko zaprzyjaźnione redakcje, które piszą o niej w superlatywach" - zaznaczono.

Rysa na wizerunku Manowskiej. Czy zostanie w TVP?

Na wizerunku Marty Manowskiej pojawiła się rysa. Nieco później zaczęto spekulować, że może pożegnać się z TVP. Najnowsze doniesienia temu zaprzeczają.

Dziennikarka ma poprowadzić nowy sezon programu "Kobieta w drodze". - Jestem dumna z tego cyklu, bo jest wyjątkowy. Marta Manowska rozmawia z niesamowicie silnymi kobietami, które są przykładem dla innych - powiedziała Iwona Bocian-Zaciewska, redaktor naczelna TVP, cytowana przez "Super Express".

Bez wątpienia każda z nich motywuje i inspiruje do działania. To kobiety, które pokazują, że warto pomagać, uczą jak dobrze i pięknie żyć, że można i trzeba walczyć o marzenia. Zapraszam do oglądania "Kobiet w drodze" w TVP Kobieta, to będzie kolejny bardzo dobry sezon, pełen empatii, miłości i wzruszeń - dodała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić