Czy program "Jeden z dziesięciu" będzie kontynuowany? TVP wydało oświadczenie

43

Co dalej z programem "Jeden z dziesięciu?". Jakiś czas temu jego realizator poinformował, że pojawiły się problemy w trakcie negocjacji z TVP. Teraz jest już jasne, jaka przyszłość czeka teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka.

Czy program "Jeden z dziesięciu" będzie kontynuowany? TVP wydało oświadczenie
Tadeusz Sznuk (Materiały prasowe)

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" pojawia się na szklanym ekranie od 1994 roku. Od zawsze rolę prowadzącego odgrywał Tadeusz Sznuk.

Po kwietniowym Wielkim Finale 124. edycji Sznuk nie zaprosił na kolejną serię. To bardzo mocno zaniepokoiło fanów programu. Zaczęli się obawiać, że nie będzie kontynuacji kultowego teleturnieju.

Nieco później odpowiadające za produkcję studio Euromedia TV zdradziło w rozmowie z Wirtualną Polską, że współpraca z TVP nie układa się najlepiej.

Trudno powiedzieć, bo rozmowy z telewizją trwają. Niestety nie są proste. Telewizja postawiła takie warunki, które trudno zaakceptować - zaznaczał jeden z pracowników.

Kryzys zażegnany. "Jeden z dziesięciu" nie zniknie z anteny

Choć były pewne problemy, to ostatecznie można być spokojnym o przyszłość programu. Onet ustalił, że kolejna edycja na pewno zostanie zrealizowana. Zdjęcia mają ruszyć w czerwcu, a premiera nowych odcinków planowana jest na jesień.

Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju obaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk - przekazało Centrum Informacji TVP.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić