Daniel Martyniuk klepie biedę. Syn Zenka jest bez grosza

40

Daniel Martyniuk ostatnio znów stanął przed sądem, gdzie musiał przedstawić czym się zajmuje i ile zarabia. Kwota może szokować.

Daniel Martyniuk klepie biedę. Syn Zenka jest bez grosza
Daniel Martyniuk. (Instagram)

Syn gwiazdora disco-polo znowu stanął przed białostockim sądem. Prosił, by tym razem karą była grzywna i prace społeczne. Ile zarabia młody Martyniuk, skoro płacenie kolejnej grzywny nie jest dla niego problemem?

Okazuje się, że to nie Daniel funduje sobie swoje dostanie i szalone życie. 31-latek musiał przyznać przed sądem gdzie pracuje i ile zarabia. Jak podaje "Fakt", jego miesięczne zarobki wahają się od 1 tys. do 1,5 tys. zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gdzie pracuje Daniel Martyniuk?

Syn króla disco-polo próbuje wbić się w branżę ojca. Przyznał, że zdarza mu się "pomagać przy tworzeniu muzyki", choć z tego co wiadomo, nie rozwinął szczególnie tego pojęcia. Oprócz tego dorabia sobie robiąc zdjęcia.

Nie są to jednak profesje związane z wykształceniem młodego Martyniuka. 31-letni aspirujący celebryta skończył Szkołę Morską w Gdyni, gdzie zdobył zawód nawigatora morskiego. Czy wróci na morze? Nie wiadomo. Póki co, decyzją sądu, z lądowych środków transportu pozostał Martyniukowi tylko rower na najbliższe 6 lat.

Zobacz także: Skandale 2020. O nich było naprawdę głośno
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić