Dantejskie sceny na ślubie Kwaśniewskiej. Wyznała to po latach

21

Za kilka dni Ola Kwaśniewska i Kuba Badach będą świętować 10 rocznicę ślubu. Mimo że córka byłego prezydenta pragnęła utrzymać w tajemnicy informację o swoim ślubie, szczegóły ceremonii przeniknęły do mediów. Po latach Ola zdecydowała się wyjawić, że przed kościołem rozegrały się wówczas dantejskie sceny.

Dantejskie sceny na ślubie Kwaśniewskiej. Wyznała to po latach
Ola Kwaśniewska z mężem (Instagram)

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się 22 września 2012 roku. Ślub córki byłego prezydenta z muzykiem był wielkim wydarzeniem w świecie-biznesu. Cała Polska była ciekawa, jak będzie wyglądała córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. Ślub Oli i Kuby odbył w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie.

Dantejskie sceny na ślubie Oli Kwaśniewskiej

W kościele zjawili się nie tylko zaproszeni goście, ale także tłum paparazzi i gapiów, którzy za wszelką cenę pragnęli zobaczyć młodą parę. Nie przeszkadzał im nawet deszcz. Po latach Ola Kwaśniewska w podkaście Żurnalisty przyznała, że nie spodziewała się tego, co wydarzyło się przed świątynią.


Samochód, którym odjeżdżaliśmy spod kościoła, słuchaj, tłum wyłamał nam lusterka, nie mogliśmy przejechać. Potem nagle wszyscy mówili: "mogliście się domyślić, że tak będzie". Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy. Przed nami nie widziałam takich dantejskich scen pod kościołem - wspomina po latach Ola Kwaśniewska.

Para młoda zupełnie nie spodziewała się takich incydentów na swoim ślubie. Mimo że niektórzy bezprawnie wtargnęli do kościoła, Kwaśniewska nie podejrzewała gapiów o złe intencje. Rozumiała, że kierowała nimi ciekawość.

Miałam takie poczucie, że nawet te osoby, które się wdarły do kościoła, mimo tego, że miały być tam tylko osoby z zaproszeniami, a tam przyjechały jakieś kobitki jakimiś autokarami i trzymały się ławek, nie chciały się dać wyprosić i było tam dużo przypadkowych ludzi, ale koniec końców, miałam takie poczucie, że oni jednak są do nas serdecznie nastawieni - wyznała w podcaście Ola Kwaśniewska.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Anna Lewandowska: "Hejt dla każdej osoby rozpoznawalnej to coś normalnego"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić