aktualizacja 

Edyta Górniak obchodziła imieniny. Chwali się figurą, pozując w bikini

62

Edyta Górniak spędza dłuższy urlop w Tajlandii i chętnie chwali się pięknymi fotografiami. Gwiazda obchodziła imieniny i z tej okazji zaprezentowała nowe kadry. Tym razem pokazała się w bikini.

Edyta Górniak obchodziła imieniny. Chwali się figurą, pozując w bikini
Edyta Górniak wypoczywa za granicą. (AKPA, AKPA)

Edyta Górniak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często przekazuje swoje rady czy przemyślenia na temat świata. Niejednokrotnie były to kontrowersyjne teorie, o których natychmiast robiło się głośno w serwisach plotkarskich.

Edyta Górniak na Instargramie

Słynna piosenkarka stwierdziła, że wśród ludzi żyją bioroboty i hybrydy, a nie każdy człowiek ma duszę. W trakcie pandemii bojkotowała szczepienia i nie wierzyła w istnienie wirusa. Wysnuła także teorię, że święto Halloween można także zapisać jako "hell win", co tłumaczone jest jako "piekło – wygraj".

W ostatnim czasie Edyta ograniczyła się z dzieleniem swoimi mądrościami. Zamiast tego skupia się na podziwianiu Tajlandii, gdzie od dłuższego czasu wypoczywa. Już jakiś czas temu zaznaczyła, że będzie wyjeżdżała rzadziej, ale na dłuższy czas, dlatego też nie spieszy jej się z powrotem do ojczyzny.

Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia z wyjazdu. Niedawno dodała całą serię zdjęć, na których prezentuje się w samym bikini. Zrobiła to z okazji swoich imienin, które wypadają 16 września. Pod postem otrzymała wiele komplementów i serdecznych życzeń z okazji swojego święta.

Edytko życzę tobie dużo czasu dla siebie i dużo spokoju. I nowej energii siebie i wiary, żebyś była zawsze szczególnie szczęśliwa swojego życia jak teraz
Wszystkiego Najlepszego Mój Aniele. Kocham Cię bardzo i przytulam
Najlepsze życzenia. Dużo pięknych chwil, spełnienia marzeń, determinacji, nowych doznań muzycznych jak i tych duchowych, a przede wszystkim szczęście. Nigdy się nie zmieniaj, bo jesteś wprost idealna - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ma 24 lata i zgromadziła majątek. "Odrzuciłam propozycję za milion"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić