To dlatego się rozstali? Mandaryna wyjawiła, co działo się za zamkniętymi drzwiami

71

Mandaryna i Michał Wiśniewski tworzyli kiedyś jedną z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie. Wokół ich związku roztaczały się liczne kontrowersje. Wreszcie doszło do rozwodu. W jednym z wywiadów była żona lidera Ich Troje wyznała, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

To dlatego się rozstali? Mandaryna wyjawiła, co działo się za zamkniętymi drzwiami
To dlatego się rozstali? Mandaryna wyjawiła, co działo się za zamkniętymi drzwiami (AKPA)

Mandaryna i Michał Wiśniewski pobrali się na oczach całej Polski. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2003 roku, a ceremonia była pokazywana w telewizji na żywo. Równie głośne jak ślub było rozstanie jednej z najsłynniejszych polskich par początku lat 2000.

Rozwód lidera Ich Troje z tancerką miał miejsce trzy lata po ślubie. W 2006 roku przestali być mężem i żoną. Mimo to wciąż wiele ich łączy. Ona zostawiła nazwisko po byłym partnerze. Doczekali się też dwójki dzieci, Xaviera i Fabienne, na których wychowaniu się skupili i dzięki temu ich kontakt nie urwał się całkowicie. Pozostają w neutralnych relacjach.

Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby… siekiera jest w plecaku, schowana - żartowała kilka lat temu w programie "Taniec życia".

Przez lata opinia publiczna zastanawiała się, dlaczego Michał Wiśniewski rozstał się z Mandaryną. Z czasem Marta Wiśniewska postanowiła zabrać głos. Przed laty wyznała, że postanowiła odnaleźć siebie. Zasugerowała też, że to nałogi pokrzyżowały im wspólną drogę.

To dlatego się rozstali? Mandaryna wyjawiła, co działo się za zamkniętymi drzwiami

Do dziś niewiele osób wie, co stało się w małżeństwie Mandaryny i wokalisty. W szczerym wywiadzie okazało się, że każde czuło, że musi iść w swoją stronę. "To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo" - mówiła gwiazda.

W jego uzależnieniach… się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie - stwierdziła otwarcie Marta Wiśniewska.

Nałogi Michała Wiśniewskiego nie są medialną tajemnicą. Gwiazdor otwarcie mówił o swoim uzależnieniu od nikotyny oraz alkoholizmie. Na antenie Polsat News w ub. r. zdradził, że pił bardzo duże ilości wódki. "Przez 22 lata piłem 0,7 dziennie, nie piłem tylko przed lotami no i w trakcie, naprawdę ja piłem bardzo, bardzo dużo" - powiedział wokalista Ich Troje.

Zobacz także: Michał Wiśniewski o konflikcie z Mandaryną: "Omijam szerokim łukiem"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić