Dariusz Opozda zwrócił się do Boga. "To jest cud"

13

Ojciec Joanny Opozdy trafił do szpitala. Mężczyzna musiał przejść operację. Prosto z placówki medycznej poinformował, że doszło do cudu. Zwrócił się ponadto do Boga.

Dariusz Opozda zwrócił się do Boga. "To jest cud"
Dariusz Opozda (Instagram)

W zeszłym roku o Dariuszu Opoździe zrobiło się niezwykle głośno. Wszystko za sprawą wielkiego konfliktu, o którym rozpisywały się wszystkie media w kraju. Ojciec Joanny Opozdy m.in. zabarykadował się w mieszkaniu, a żonę oraz dwie córki przegonić próbował przy użyciu broni.

Teraz Dariusz Opozda postanowił o sobie przypomnieć. Na swoim instagramowym profilu pokazał zdjęcia ze szpitala. Nie ukrywał, że obawia się operacji.

No to na operację czas. Oby się udała - pisał.

Dariusz Opozda po operacji. "Matka Boska Bolesna czuwa"

Nieco później zamieścił kolejną fotografię. Jednocześnie poinformował obserwatorów, że zabieg już za nim. Okazuje się, że miał przeszczep.

No już po jeszcze czuje, że jestem oszołomiony, ale serce wytrzymało, przeżyłem trochę boli, ale wycięli kawałek kości, która wyszła na wierzch i zrobili przeszczep - napisał.

Później zdradził, jak się czuje po operacji. "Matka Boska Bolesna czuwa, to jest cud, że nie czuję praktycznie bólu, ona kazała mi go przekazać Bogu, tak że teraz mam już Święta Wielkanocne, za które dziękuję ci Boże" - podsumował.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Żona Bartłomieja Topy była zastraszona przez lekarzy: "Pomyślałam, po co ta ciąża"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić