Filip Borowiak
Filip Borowiak| 
aktualizacja 

Doda ocenia wybór Luny na Eurowizję 2024. Zwraca uwagę na jedną rzecz

72

Doda w rozmowie z nami zdradziła, co sądzi o Lunie i jej piosence "The Tower", z którą w tym roku jedzie do Szwecji reprezentować nas w Konkursie Piosenki Eurowizji. Powiedziała również, czy żałuje, że w tym roku nie ma zorganizowanych publicznych preselekcji, które wyłoniłyby naszego reprezentanta. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Doda ocenia wybór Luny na Eurowizję 2024. Zwraca uwagę na jedną rzecz
Doda o wyborze Luny i "The Tower" na Eurowizję 2024 (AKPA)

Doda odwiedziła studio Wirtualnej Polski, by opowiedzieć o swoich odczuciach po zakończeniu ostatniej trasy koncertowej. Piosenkarka mówiła nam, dlaczego postanowiła już pożegnać się ze sceną oraz zdradziła kulisy koncertów, które w samym styczniu tego roku przyciągnęły do największych hal w Polsce prawie 50 tys. ludzi. Cały, ponadgodzinny wywiad z Dodą można już obejrzeć TUTAJ.

Podczas rozmowy zapytaliśmy Dodę o Eurowizję. Nie jest bowiem tajemnicą, że artystka od lat jest wielką fanką tego konkursu i co roku ogląda zmagania artystów na największej scenie w Europie. Co więc sądzi o tegorocznym wyborze Luny na naszą reprezentantkę?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Doda o wyborze Luny na Eurowizję 2024. "Refren tej piosenki jest catchy"
Refren "The Tower" jest catchy. Zwrotki z kolei są na niskich rejestrach, to dosyć odważny ruch, zwłaszcza, że z tego co wiem Luna jest mezzosopranem. Ona jednak bardziej wyszeptuje te zwrotki, więc to też jest fajne. Ma to coś w sobie (...) Trzymam za nią kciuki - oceniła Doda.

Dużo kontrowersji w tym roku wzbudziły polskie preselekcje, które odbyły się wewnętrznie. Nie zorganizowano więc koncertu, na którym artyści mogliby zaprezentować widzom swoje propozycje i występy. Co na to Doda?

Byłam zaskoczona, że preselekcje znowu nie są publiczne. Dla nas, fanów Eurowizji, to jest ogromna gratka - zwłaszcza w takim towarzystwie artystów (którzy zgłosili się w tym roku - przyp. red.). Kayah, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natasza Urbańska. Od lat nie było takiej ekipy topowych artystek... Zmarnowano potencjał takiego koncertu. Wszyscy by to oglądali i głosowali. Szkoda, nad tym najbardziej ubolewam - dodała Doda.

A za co Doda najbardziej kocha Eurowizję? I czy co roku kibicuje naszym reprezentantom bez względu na to, kto zostaje wybrany? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym materiale wideo, do którego link znajduje się TUTAJ.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: LUNA - The Tower | Poland 🇵🇱 | Official Music Video | Eurovision 2024

Zobaczcie też nasz najnowszy wywiad z gwiazdą ze studia Wirtualnej Polski. Gościem ostatniego odcinka był Marcin Prokop. Prezenter opowiedział nam m.in. o pracy nad nowym sezonem programu "Niezwykłe Stany Prokopa", nowej edycji "Mam talent!", w której debiutuje w roli jurora oraz za co najbardziej ceni Dorotę Wellman.

Jakie ma marzenia i pasje? Dlaczego chce wyruszyć w wyprawę na Antarktydę? I czy obserwuje sejmowe poczynania swojego serdecznego kolegi Szymona Hołowni? Na te pytania odpowiedzi również znajdziecie w naszym wywiadzie, który można obejrzeć poniżej:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop: Szymon Hołownia wprowadził nową jakość, jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi w Sejmie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić